Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Rajd Ziemi Bocheńskiej – wkrótce zamknięcie listy!

Licznik na stronie 4. Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga pokazuje już tylko 6 dni, co oznacza, że wszystkie przygotowania powoli dobiegają końca, a lista zgłoszeń już za chwilę będzie zamknięta. Podobnie, jak w poprzednich latach, organizatorzy przygotowali dla zawodników ciekawe i wymagające trasy. Charakterystyczne małopolskie OeSy na pewno będą stanowić nie lada wyzwanie dla uczestników, które powalczą nie tylko o puchary, ale także o kilka dodatkowych, atrakcyjnych nagród.

Tegoroczni zwycięzcy wszystkich klas (z wyłączeniem klasy GOŚĆ i klasyfikacji generalnej) będą mieli okazję wziąć udział w szkoleniu zorganizowanym przez Szkołę Jazdy Subaru. Szkolenie to będzie przygotowane przez profesjonalnych instruktorów, którzy nauczą zawodników tego, co najbardziej będzie dla nich przydatne w sportowej rywalizacji. Podczas szkolenia sportowcy będą mogli zasięgnąć porad i cennych wskazówek, które później z całą pewnością przydadzą się w ich przyszłej karierze.

Wszyscy wiedzą jednak, że pełny zespół rajdowy składa się nie tylko z kierowcy i pilota, ale także mechaników i pięknego, mocnego samochodu. Każdy zawodnik chciałby, by jego rajdówka nie tylko szybko ponowiła OeSowe kilometry, ale także, by pięknie się na nich prezentowała. Zadbać o swoje auta będą mogli zdobywcy 1. i 2. Miejsca w klasyfikacji generalnej – specjalnie dla nich firma DetailingSerivce ufundowała bony o wysokości 2500zł na usługę zabezpieczenia samochodu powłoką ceramiczną 9H! Dzięki temu zabiegowi powłoka pojazdu będzie bardziej lśniąca i odporna na brud. Natomiast załoga, która w generalce zajmie 3 miejsce otrzyma bon w wysokości aż 500 zł na zakup profesjonalnego oleju silnikowego Amsoil sponsorowany przez KeenFloo Polska.

Co jeszcze składa się na sukces zespołu rajdowego? Oprócz talentu załogi i sprawnego samochodu, niezbędne są jeszcze akcesoria, takie jak kaski, pasy czy fotele. Zwycięzcy klasyfikacji generlanej, a także zwycięzcy PPC i PCR będą mogli pozwolić sobie na zakup nowego elementu ich rajdowego wyposażenia, dzięki bonom o wartości 200z na zakupy w sklepie RajdoweAkcesoria.pl
Przypomina, że 3 czerwca to ostatni dzień przysyłania zgłoszeń. Nie czekajcie! Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj.
Do Góry