Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross 2019 – niespodziewany triumf Cywińskiego, ostre starcie Kuchara i Gagackiego
Dariusz Poloński – “Abarth to bardzo szybki i wymagający samochód. Mamy nadzieję na dobre wyniki i dobrą zabawę!” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Rajd Ziemi Bocheńskiej: Małopolska czeka na zawodników!

Tak jak już informowali organizatorzy trzeciej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, w tym roku przygotowali całkiem nowe odcinki specjalne na trzecią edycję Rajdu Ziemi Bocheńskiej. Trasy zostały wytyczone na terenach gmin Łapanów, Nowy Wiśnicz, Trzciana oraz Lipnica Murowana, a ich łączna długość to ponad 40 km. Oba odcinki, Bo Glass i Łapanów, zawodnicy pokonają trzykrotnie, a na zakończenie rajdu zjawią się w samym centrum Bochni, by wystartować do spektakularnego odcinka miejskiego!

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, że warto przyjechać na nasz rajd, obejrzyjcie onboardy tych wyjątkowych, krętych i górzystych odcinków, które czekają na Was! Organizatorzy gwarantują, że takich tras nie znajdziecie na żadnej innej rundzie RSMŚl. Dodatkowo rajd można wykorzystać jako świetny trening przed nadchodzącą rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Odcinek Bo-Glass

Odcinek Łapanów

Informujemy jednocześnie, że nielegalne zapoznanie z trasą poza terminem wyznaczonym w Regulaminie Uzupełniającym będzie karane. Przed rajdem odcinki są monitorowane zarówno przez osoby wyznaczone przez Organizatora, jak i mieszkańców. Prosimy o zdrowy rozsądek i zachowanie fair play.
Do Góry