Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Rajd Ziemi Bocheńskiej: 80. zgłoszeń na liście!

Już w najbliższą sobotę rozegrana zostanie trzecia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Do 3. edycji Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga zgłosiło się 80. załóg, które powalczą na odcinkach w okolicach Bochni.

Czołówkę stanowią praktycznie wszyscy zawodnicy z tabeli sezonowej. Listę otwierają aktualni liderzy zmagań, Jakub Szewczyk i Maciej Wilk. Dwójka to Jakub Lesiak z Łukaszem Biernotem, trójka Szymon Cieślak i Paweł Pochroń, czwórka Michał Kwieciński i Sebastian Dwornik – wszyscy w Hondach Civic Type-R. Z piątką pojadą Piotr Marciniak i Alina Biernot, którzy wracają do Peugeota 206. Szóstka to Krzysztof Borowiecki i Mateusz Martynek (Honda Civic Type-R), dalej Adrian Jurasz i Maciej Miklaszewski (Renault Clio Sport), Piotr Baran i Michał Paciej (Honda Civic), Marek Sąsiadek i Jakub Wróbel (Honda Civic). Dziesiątkę zamykają Tomasz Zbroja i Wojciech Habuda (Renault Clio). W RSMŚl powalczy 65 załóg.

W klasie Gość pojadą m.in. Wiesław Ingram (Subaru Impreza), Mateusz Kubat czy Robert Mąsior (dwa razy Mitsubishi Lancer Evo).

Zobacz listę zgłoszeń
Do Góry