Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Rajd Nadwiślański 2018: znamy zgłoszone załogi

fot. facebook/GO+Cars

34 załogi znalazły się na liście zgłoszeń do Rajdu Nadwiślańskiego, trzeciej rundy RSMP. W rywalizacji wezmą także udział zawodnicy startujący w ramach Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tutaj chęć startu w zmaganiach zgłosiło 27 duetów.

Jedynkę na Fabię R5 nakleją Brzeziński i Kozdroń. Za nimi w tabeli widnieją Grzyb i Hundla, również w Fabii R5, Kasperczyk i Syty w Fieście R5, Marczyk i Gospodarczyk w Fabii R5, Gabryś i Natkaniec w Fieście R5, Nivette i Heller w Fieście Proto, Kołtun i Pleskot w Fieście R5, Byśkiniewicz i Wisławski w i20 R5, Poloński i Sitek w Fieście R5. Czołową dziesiątkę listy zamykają Słobodzian i Dachowski w Subaru Imprezie.

W klasie OPEN N rywalizować będzie także duet Kotarbów (Lancer), Nowak i Grzelka (Lancer), Łata i Roik (Fiesta Proto), Krupa i Martynek (Fiesta Proto).

Wróblewski i Spentany (Peugeot 208 R2) to pierwsza na liście załoga ośki. W tabeli również nie zabrakło Jureckiego i Treli w takim samym aucie. Czołową trójkę zawodników w autach napędzanych na jedną oś uzupełniają Strychalski i Pochroń (Nissan 350Z).

W Motul HRSMP listę otwierają Zaleski i Gruszczyński w Porsche 911 SC RS. Za nimi znajdują się Luty i Celiński, startujący na pokładzie Subaru Legacy. Dalej widnieją Pryczek i Pryczek w Subaru Imprezie GC8 555, Kula i Janasz w Renault Megane Maxi, Olchawski, bez podanego pilota w Audi Quattro Coupe, Głowala i Głowala w Maździe 323 GTX, Suder i Matyjewicz w Fordzie Sierra Cosworth, Smółka i Radecki w BMW E30 318is, Gadomski i Widera w Mercedesie w123 280E. Czołową dziesiątkę zamykają Horodeński i Sałaciński. Ich samochód to Toyota Celica GT4.

Rajd Nadwiślański odbędzie się w dniach 8-10 czerwca.

Pełna lista zgłoszeń RSMP

Pełna lista zgłoszeń HRSMP








Do Góry