Kategoria: RSMP

Rajd Gdańsk Castrol Inter Cars: Kempa i Grudziński wygrywają Plebiscyt „Na 110%”!

Mikołaj Kempa i Michał Grudziński, zdobywcy dziewiątego miejsca w klasyfikacji generalnej 12. Rajdu Gdańsk Castrol Inter Cars zostali wybrani przez kibiców załogą „Na 110%”! Duet rywalizujący Mitsubishi Lancerem Evo IX otrzymał 44% wszystkich głosów i wkrótce do ich kolekcji pucharów dołączą także statuetki plebiscytu „Na 110%” serwisu Rajdy24.pl.

Bardzo się cieszę i bardzo, bardzo dziękuję. Nie ukrywam, że to bardzo duże wyróżnienie dla mnie. Cieszę się, że kibice nas wybrali i że zwrócili na nas swoją uwagę. Jestem im za to wdzięczny. Fajnie, że się podobało i że mogliśmy cieszyć jazdą, chociaż nie zawsze wszystko szło po naszej myśli. Nigdy takiej nagrody nie dostałem, dlatego tym bardziej jest to mega pozytywne! Nie ukrywam też, że chyba bardziej cieszę się z tej nagrody, niż z miejsca na mecie… 🙂

965-80u596789o678tfg– komentował Mikołaj Kempa. Duet pokonał w głosowaniu całą stawkę, zostawiając za sobą m.in. załogę Nivette/Heller (24%) czy Poloński/Dobosz (18%). Niedługo nastąpi wręczenie statuetek – wcześniej poinformujemy Was o miejscu i terminie.

W punktacji sezonowej plebiscytu Na 110% na czele Kempa / Grudziński oraz Kalicki / Walczak (po 25). Trzecią pozycję zajmują Brzeziński / Boba (22), za nimi Nivette / Heller (18), Rusin / Ferdek (18), Poloński / Dobosz (15), Jurecki / Trela (15), Luty / Gurdziołek (12), Lamot / Olejniczak (10), Vorobjovs / Malnieks (8), Pluta / Zdrojewski (8), Nivette / Heller (8), Grzyb / Hundla (6), Habaj / Spentany (4), Chmielewski / Dachowski (2), Bugajski / Drożdż (1) i Sąsiadek / Jastrzębski (1).

Kolejna edycja plebiscytu już podczas Rajdu Rzeszowskiego (4-6. sierpnia).

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry