Kategoria: Rajd Barbórka, Różne

Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia

55. Rajd Barbórka rozegrany zostanie 9 grudnia! Tradycyjnie baza rajdu znajdować się będzie na Bemowie. Nowością ma być zupełnie nowy odcinek specjalny, którego lokalizację mamy poznać już wkrótce.

Daniel Siemczuk, Dyrektor Rajdu Barbórka:

Rajd Barbórka Ogólnopolskie Kryterium Asów, to najstarsze i bez wątpienia najbardziej kultowe wydarzenie motoryzacyjne, na które z niecierpliwością czekają fani z całej Polski.

Tegoroczna, 55. już edycja warszawskiego rajdu, odbędzie się 9 grudnia i tak jak w latach ubiegłych – rywalizacja będzie toczyła się na odcinkach specjalnych zlokalizowanych na terenie Warszawy i okolic oraz na trasie słynnego Kryterium Asów na Karowej.

Ubiegłoroczne wprowadzenie zupełnie nowego odcinka specjalnego zostało przyjęte bardzo entuzjastycznie, dlatego organizatorzy w tym roku postanowili przygotować kolejną tego typu atrakcję! Wielką niespodzianką ma być jednak lokalizacja i trasa nowego odcinka specjalnego, o której kibice zostaną poinformowani wkrótce.

Tak jak w 2016 – w tym roku również  wiele powodów do zadowolenia będą mieli fani historycznych rajdówek. Rywalizacja załóg „Legend” będzie gratką dla wszystkich miłośników sentymentalnych wycieczek w przeszłość, a także old schoolowych pojazdów.

Tradycyjnie już, bazą rajdu stanie się teren Autodromu Automobilklubu Polski na warszawskim Bemowie, który będzie jednocześnie także odcinkiem specjalnym – jednym z ulubionych i każdorazowo przyciągającym tysiące fanów.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry