Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross 2019 – niespodziewany triumf Cywińskiego, ostre starcie Kuchara i Gagackiego
Dariusz Poloński – “Abarth to bardzo szybki i wymagający samochód. Mamy nadzieję na dobre wyniki i dobrą zabawę!” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: ERC

Rajd Akropolu 2018: Nordgren najszybszy na kwalifikacyjnym!

Juuso Nordgren i Tapio Suominen (Škoda Fabia R5) niespodziewanie popisali się najlepszym czasem na odcinku kwalifikacyjnym i to oni jako pierwsi wybiorą swoją pozycję startową do jutrzejszych odcinków specjalnych Rajdu Akropolu. Fińska załoga na niespełna 4-kilometrowej próbie była szybsza od Łukjaniuka i Arnautowa o zaledwie 0,021s! Trzeci czas uzyskali wspierani przez zespół GO+Cars Jurij Protasow i Pawło Czerapin (+1,1s).

Czwarty czas na odcinku kwalifikacyjnym osiągnęli Łukasz Habaj i Daniel Dymurski (+1,5s). – Popełniłem jeden błąd i straciłem trochę czasu. Jestem tu pierwszy raz i muszę się nauczyć tego rajdu, ale podobało mi się. To fajny odcinek – powiedział polski kierowca. Piąte miejsce zajęli Brynildsen i Engan (+1,9s), szóste Magalhães i Magalhães (+2,0s), a siódme Tsouloftas i Chrysostomou (+2,4s). Kolejne pozycje należą do polskich załóg. Ósmy rezultat wywalczyli Grzyb z Wróblem (+2,7s), a dziewiąty Ptaszek ze Szczepaniakiem (+3,0s). – Popełniłem tak wiele błędów. Muszę jechać lepszą linią i bardziej wąsko – powiedział były mistrz Polski. Pierwszą dziesiątkę zamknęli Norbert Herczig i Ramón Ferencz (+3,9s).
Do Góry