Kategoria: Różne

Puchar imienia Tomasza Szczepockiego dla załogi Steinhof / Filipowicz

W sobotę, 21 października odbyła się kolejna, już 51. edycja Rajdu Żubrów. W trakcie rywalizacji na trasie rajdu zawodnicy ponownie walczyli m.in. o puchar Tomasza Szczepockiego.

Puchar imienia Tomasza Szczepockiego tradycyjnie otrzymuje załoga, która osiąga najlepszy łączny czas przejazdów na wyznaczonej Próbie Specjalnej. W związku z zupełnie zmienioną trasą rajdu, w tej edycji Tomasz Szczepocki był patronem PS Knurów.

W tym roku najlepszym rezultatem może się pochwalić załoga: Maciej Steinhof / Dawid Filipowicz, startująca Mitsubishi Lancerem EVO IX. Maciej Steinhof i Dawid Filipowicz zostali również laureatami pucharu imienia Janusza Kuliga za bezwzględnie najszybszy przejazd całego rajdu (bez uwzględnienia współczynników wiekowych). Puchar tradycyjnie został wręczony na uroczystym balu w zakopiańskim hotelu Mercure Kasprowy przez Andrzeja Szczepockiego.

Tragicznie zmarły w 2003 roku Tomasz Szczepocki był wieloletnim szefem zespołu Excellent Rally Team, w którego barwach sukcesy odnosili Tomasz Czopik i Łukasz Wroński. Patron odcinka kilkakrotnie brał też udział w Rajdzie Żubrów.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry