Plan zrealizowany w 100% – Arkadiusz Lechoszest po 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej 2019
Paweł Sławik z JCB Interhandler kontynuuje starty w sezonie 2019
Damian Drapikowski wygrywa o włos drugą rundę Tarmac Masters!
1. Rajd Ziemi Głubczyckiej 2019 – wypowiedzi zawodników
Duet Adam Sroka i Krystian Woźniak bezkonkurencyjni w 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Ptaszek: siedem rund WRC-2 w Peugeot Sport Slovakia

Pełny sezon startów Huberta Ptaszka w WRC 2 stał się faktem. Razem z Peugeot Sport Słowacja polski kierowca wystartuje w 7 rundach Mistrzostw Świata Peugeotem 208 R5, gdzie powalczy o tytuł Mistrza Świata w kategorii WRC 2.

Hubert Ptaszek: Pod koniec 2015 roku otrzymałem ofertę startów w barwach Peugeot Sport Slovakia, zaproponowano mi starty w siedmiu rajdach WRC2. Długo nie musiałem się zastanawiać i podpisałem umowę. Dzięki temu otworzyła się przede mną szansa startu we wszystkich rundach WRC 2016. Nigdy wcześniej nie startowałem autem tej marki i z ciekawością czekam na pierwsze testy, które odbędą się już w tym tygodniu. Dziękuję po raz kolejny moim partnerom za umożliwienie startu w pełnym cyklu WRC 2.
Reszta sezonu w Skodzie Fabii R5 – czytaj o dalszych planach Ptaszka

Pierwszym startem Huberta w barwach Peugeot Sport Slovakia będzie marcowy Rajd Meksyku. Kolejne to Argentyna, Sardynia, Niemcy, Chiny, Hiszpania i Australia.

Partnerami startów The Ptock Team są: Peugeot Sport Slovakia, Total, Borygo, Karo BHZ, G4 Garage, Krezus, Piotr i Paweł, RallyShop, Haczek, Bi-Met, Spiż.
Do Góry