Łukasz Habaj jest pewny siebie przed Rajdem Liepaja 2019
Sebastien Loeb zastąpi Andreasa Mikkelsena w Portugalii
Plan zrealizowany w 100% – Arkadiusz Lechoszest po 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej 2019
Paweł Sławik z JCB Interhandler kontynuuje starty w sezonie 2019
Damian Drapikowski wygrywa o włos drugą rundę Tarmac Masters!
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Przewodnik po Rajdzie Świdnickim – OS2/4 Miłków-Kamionki

Podobnie jak oes Rościszów-Walim również próba Miłków-Kamionki jest znana wszystkim kibicom rajdowym w Polsce. Co ciekawsze na tym oesie ciężko znaleźć miejsca, w którym zawodnicy mieliby większe problemy, mimo tego, że mają oni do pokonania m.in. spadanie do Kamionek, a materiały z tych przygód są trudne do odnalezienia.

W pierwszej części odcinka przygody miał m.in. Krzysztof Możyszek w historycznym Audi. Niestety nie odnaleźliśmy materiału z tej przygody, ale miejsce oczywiście zostanie zaznaczone na mapie.

Po najdłuższej prostej wiodącej na szczyt znajduje się prawy zakręt pod kątem 90-ciu stopniu, gdzie przed laty również załogi miały problemy, co możecie zobaczyć na tym materiale. Co więcej obecnie droga w tym miejscu nie istnieje i ciężko znaleźć jakikolwiek kawałek asfaltu.

Dużo więcej emocji z pewnością przynosi spadanie ze szczytu, gdzie podobnie jak na odcinku Rościszów-Walim przed laty przygody miał Kajetan Kajetanowicz, by nie burzyć jednak porządku przedstawianych materiałów najpierw mamy dla Was przygodę obecnego Mistrza Polski – Wojciecha Chuchały:

Niestety nie odnaleźliśmy materiału z przygody Kajetanowicza, ale miejsce podobnie jak w przypadku Krzysztofa Możyszka zostanie zaznaczone na mapie.

Na koniec największy pechowiec odcinka tj. Kamil Butruk, który wypadł swoim Lancerem na cztery zakręty przed końcem rywalizacji:

Na koniec, by wynagrodzić Wam małą liczbę materiałów mamy dla Was onboard Bryana Bouffiera z tej próby:
Do Góry