Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Przewodnik po Rajdzie Świdnickim – OS2/4 Miłków-Kamionki

Podobnie jak oes Rościszów-Walim również próba Miłków-Kamionki jest znana wszystkim kibicom rajdowym w Polsce. Co ciekawsze na tym oesie ciężko znaleźć miejsca, w którym zawodnicy mieliby większe problemy, mimo tego, że mają oni do pokonania m.in. spadanie do Kamionek, a materiały z tych przygód są trudne do odnalezienia.

W pierwszej części odcinka przygody miał m.in. Krzysztof Możyszek w historycznym Audi. Niestety nie odnaleźliśmy materiału z tej przygody, ale miejsce oczywiście zostanie zaznaczone na mapie.

Po najdłuższej prostej wiodącej na szczyt znajduje się prawy zakręt pod kątem 90-ciu stopniu, gdzie przed laty również załogi miały problemy, co możecie zobaczyć na tym materiale. Co więcej obecnie droga w tym miejscu nie istnieje i ciężko znaleźć jakikolwiek kawałek asfaltu.

Dużo więcej emocji z pewnością przynosi spadanie ze szczytu, gdzie podobnie jak na odcinku Rościszów-Walim przed laty przygody miał Kajetan Kajetanowicz, by nie burzyć jednak porządku przedstawianych materiałów najpierw mamy dla Was przygodę obecnego Mistrza Polski – Wojciecha Chuchały:

Niestety nie odnaleźliśmy materiału z przygody Kajetanowicza, ale miejsce podobnie jak w przypadku Krzysztofa Możyszka zostanie zaznaczone na mapie.

Na koniec największy pechowiec odcinka tj. Kamil Butruk, który wypadł swoim Lancerem na cztery zakręty przed końcem rywalizacji:

Na koniec, by wynagrodzić Wam małą liczbę materiałów mamy dla Was onboard Bryana Bouffiera z tej próby:
Do Góry