Kategoria: Różne

Przedświąteczny Otwarty Dzień Słomczyn

Automobilklub Rzemieślnik zaprasza na przedświąteczny Otwarty Dzień Słomczyn 16 grudnia. W gąszczu świątecznych przygotowań i zakupów sobotę warto spędzić na torze wyścigowym. Oferta dla tych, na których ryk silników oraz spaliny wysokooktanowej benzyny działają odprężająco.

Na uczestników czeka równa nawierzchnia, ciekawa konfiguracja toru i dużo jazdy. Można potrenować umiejętności, testować pojazdy lub po prostu wyszaleć się. Jeździmy od 10:00 do 15:00 w liczbie aut nie większej niż 70. Każdy będzie miał okazję, aby kilkukrotnie wjechać na trasę. Nie ma limitu okrążeń, jeździmy w sesjach po około 10 min i w ilości maksymalnie 10 samochodów.

Ideą Otwartego Dnia Słomczyn jest doskonalenie techniki jazdy w bezpiecznych warunkach na zamkniętym obiekcie. Udział w Otwartym Dniu Słomczyn może wziąć każdy posiadacz sprawnego auta, trzeba mieć tylko kask dla kierowcy i pasażera. Auto musi posiadać ważne dokumenty drogowe lub książeczkę sportową. Zapisy prowadzone są na miejscu, w biurze Autodromu Słomczyn już od godziny 9:00. O godzinie 9:50 odbędzie się  krótka obowiązkowa odprawa dla uczestników ODS, która w razie potrzeby zostanie powtórzona dla uczestników którzy pojawią się później.

Szczegóły i regulamin znajdziesz tutaj.

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top