Kategoria: RO, KJS

Prolog Rajdu Podkarpackiego za nami!

Fot. Paweł Fiejdasz

Wczoraj rozpoczął się 29. Rajd Podkarpacki. Zawodnicy już pierwszego dnia rywalizacji musieli zmierzyć się z niezwykle trudnymi warunkami drogowymi. Na starcie pojawili się kierowcy jadący w 4. Rundzie DISLA POLSKA Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia oraz 4. Rundzie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super KJS.

Emocje były duże, choć zawodnicy ostrożnie poruszali się po trasie, ponieważ oszczędzali samochody na niedzielne ściganie. W sobotniej rywalizacji w RSMPk najszybsza okazała się załoga Marcin Wilusz / Wojciech Witkowski, drugą pozycję zajmują Robert Długopolski i Paweł Piczak, a na trzeciej uplasowali się Wojciech Faber z pilotem Marcinem Bernatowskim. W SKJS najszybszymi okazali się Marek Szcześniak i Krzysztof Klimkowski, drugi czas zanotowali Jerzy Suder i Krzysztof Świstak. Na trzeciej pozycji znaleźli się Dawid Pytko i Grzegorz Mortek.

Dziś kolejny dzień zawodów. Do kierowców, którzy pierwsze kilometry trasy rajdu pokonali wczoraj, dołączą uczestnicy startujący w 7. Rundzie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS. Czterdziestu kilku sportowców będzie próbowało swoich sił na odcinkach w Bajdach i Pietruszej Woli.

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top