Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS

Powraca Rajd Sylwestrowy

Czas rozpocząć rajdowy sezon jeszcze w sylwestrowych nastrojach. 10 stycznia zapraszamy na inaugurację rajdowego 2015 roku podczas Rajdu Sylwestrowego. Automobilklub Rzemieślnik ponownie organizuje swoją kultową imprezę na terenie Warszawy. Trasa jest kompaktowa, a liczba dojazdówek została ograniczona do minimum. Próby wytyczone zostały w doborowych miejscach gdzie ścigali się najlepsi kierowcy podczas Rajdu Barbórka.

Rajd Sylwestrowy rozpocznie się na torze RallyDrive.pl. Tutaj jeszcze kilka tygodni temu zawodnicy z RSMP walczyli w eliminacji do Kryterium Asów na ulicy Karowej. Teraz będzie można samemu sprawdzić się na tym odcinku. Później uczestnicy Rajdu Sylwestrowego przeniosą się na tor testowy FSO na Żeraniu. To miejsce również jest bardzo dobrze znane miłośnikom rajdów. Tutaj będą pozostałe próby w pętli, aby nie nabijać kilometrów po Warszawie. Wytyczona trasa to nowa konfiguracja toru testowego wykorzystująca w pełni jego najlepsze fragmenty. W przerwie będzie okazja do szybkiego przeglądu aut oraz na skorzystanie z cateringu. Oficjalnie zakończenie Rajdu Sylwestrowego odbędzie się na torze kartingowym F1 Karting również na Żeraniu.

Jeśli aura dopisze to impreza powinna się odbyć w zimowych warunkach. Na to wszyscy liczymy bo wytęskniliśmy się za zimowymi rajdami. Ale jeśli śniegu nie będzie to trasa została tak dobrana, aby również podczas mokrych lub suchych warunków dawała wielką frajdę z jazdy.

Udział w Rajdzie Sylwestrowym może wziąć każdy kierowca. Wystarczy auto z aktualnym badaniem kontrolnym oraz z OC i NNW. Dwa kaski, dla kierowcy i pilota. To wszystkie wymagania, auta mogą być seryjne, liczy się dobra zabawa. Zapisy przyjmowane są przez formularz online na stronie Automobilklubu Rzemieślnik. Termin zgłoszeń mija 7 stycznia, tak więc jest jeszcze czas do nadsyłania zgłoszeń.

Strona organizatora
Dołącz do wydarzenia na FB

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply
Do Góry