Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Power Stage Świdnickiego na żywo w internecie (aktualizacja)

Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz serwis, TVP zajmie się transmisją na żywo z kończącego Rajd Świdnicki-KRAUSE odcinka Świdnica. Osobno punktowany Power Stage będzie można obejrzeć w internecie, za pośrednictwem relacji na stronie sport.tvp.pl, która rozpocznie się o godzinie 15:00 w niedzielę.

Prócz samej transmisji na żywo będą publikowane także materiały dotyczące rajdu na programach informacyjnych Telewizji Polskiej. Oficjalne potwierdzenie informacji powinno pojawić się już wkrótce.

Aktualizacja (23.04): Są już oficjalne informacje dotyczące relacji. Dzięki współpracy Telewizji Polskiej z Polskim Związkiem Motorowym TVP Sport przeprowadzi relację “na żywo” z odcinka specjalnego Power Stage rozgrywanego ulicami Świdnicy.

Dziewiąta próba będzie ostatnią rozgrywaną podczas 43. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE i rozpocznie się w niedzielę 26 kwietnia o 15.08. Zawodnicy będą na tym odcinku walczyć o dodatkowe punkty co powinno urozmaicić rywalizację podczas niedzielnego popołudnia.

Współpraca z Telewizją Polską pozwoli zaprezentować zmagania najlepszych polskich kierowców rajdowych telewidzom w kraju, a także zagranicą. Przekaz „na żywo” będzie dostępny w Internecie, a retransmisje z Power Stage 43. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE będą prezentowane na antenie TVP Sport oraz w innych kanałach Telewizji Polskiej. Szczegółowy harmonogram relacji telewizyjnej przedstawimy w najbliższym czasie.
Do Góry