Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Power Stage Świdnickiego na żywo w internecie (aktualizacja)

Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz serwis, TVP zajmie się transmisją na żywo z kończącego Rajd Świdnicki-KRAUSE odcinka Świdnica. Osobno punktowany Power Stage będzie można obejrzeć w internecie, za pośrednictwem relacji na stronie sport.tvp.pl, która rozpocznie się o godzinie 15:00 w niedzielę.

Prócz samej transmisji na żywo będą publikowane także materiały dotyczące rajdu na programach informacyjnych Telewizji Polskiej. Oficjalne potwierdzenie informacji powinno pojawić się już wkrótce.

Aktualizacja (23.04): Są już oficjalne informacje dotyczące relacji. Dzięki współpracy Telewizji Polskiej z Polskim Związkiem Motorowym TVP Sport przeprowadzi relację “na żywo” z odcinka specjalnego Power Stage rozgrywanego ulicami Świdnicy.

Dziewiąta próba będzie ostatnią rozgrywaną podczas 43. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE i rozpocznie się w niedzielę 26 kwietnia o 15.08. Zawodnicy będą na tym odcinku walczyć o dodatkowe punkty co powinno urozmaicić rywalizację podczas niedzielnego popołudnia.

Współpraca z Telewizją Polską pozwoli zaprezentować zmagania najlepszych polskich kierowców rajdowych telewidzom w kraju, a także zagranicą. Przekaz „na żywo” będzie dostępny w Internecie, a retransmisje z Power Stage 43. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE będą prezentowane na antenie TVP Sport oraz w innych kanałach Telewizji Polskiej. Szczegółowy harmonogram relacji telewizyjnej przedstawimy w najbliższym czasie.
Do Góry