Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Reklama, RO, KJS

Polska 3.0 nowym partnerem Arkadiusza Lechoszesta

Rajdy samochodowe niemal od początku swojego istnienia rozgrywane były na drogach publicznych. Dla atrakcyjności zawodów kluczowe znaczenie ma odpowiednia infrastruktura. Celem Programu Polska 3.0. jest rozwój infrastruktury transportowej w kraju, dlatego rajdy są doskonałym miejscem na promocję tej inicjatywy.

Efektywne przemieszczanie się po drogach znacząco przyspiesza, poprawia komfort i redukuje koszty podróży. Drogi publiczne są kluczową kwestią w rozwoju gospodarki, bez nich kraj nie może prężnie rozwijać się. Odpowiednio zadbana i rozszerzana sieć połączeń stanowi długofalową, spójną politykę rozwoju gospodarki, opartą na potencjale przemysłowym kraju, innowacyjności i konkurencyjnej pozycji Polski w Unii Europejskiej. Polska 3.0 jest na dzisiaj jedynym spójnym projektem gospodarczym dla Polski i dla regionów transgranicznych.

Zaplanowane i konsekwentnie realizowane działania, które ostatecznie mają przynieść oczekiwane rezultaty są kwintesencją każdej dyscypliny sportowej. Bez tego nie możemy mówić o sukcesie. Koordynatorem programu Polska 3.0 jest ks. Angelika Jarosławska-Sapieha. Księżna złożyła na przodzie samochodu podpis na szczęście i trzyma kciuki za sukcesy Arkadiusza Lechoszesta.

Arkadiusz Lechoszest: “Przed startem w 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej, gdzie rozpoczęła się moja niesamowita droga w rajdach samochodowych, mam przyjemność ogłosić, że do grona partnerów dołącza Polska 3.0. Wyjątkowy program w skali kraju, dzięki któremu nasze drogi będą lepszej jakości, bezpieczniejsze i efektywniej wykorzystywane przez różnego rodzaju transport. Jest to również dobre dla samych rajdów, ponieważ możliwość szybkiego przemieszczania się po Polsce jest jednym z kluczowych elementów logistyki, dzięki której możemy startować w zawodach w różnych miejscach naszego kraju bez obawy o dojazd, parkingi i inne elementy infrastruktury. Osoby zaangażowane w tę inicjatywę zdają sobie sprawę, że do sukcesu potrzebne są konsekwentne działania. Ja razem z członkami zespołu realizuję z góry opracowany plan, dzięki czemu rozwijam siebie jako kierowcę, czerpiąc z tego dużo radości. Obecność partnera Polska 3.0 w tak wyjątkowym dla mnie rajdzie jest dodatkową dawką motywacji do dalszej pracy i realizacji wyznaczonych wcześniej celów”

 
Do Góry