Kategoria: RO, KJS, Szuter Cup

Podlaski Rally Sprint po raz kolejny!

Już za niespełna dwa tygodnie po raz kolejny spotkamy się na szutrowych trasach na Podlasiu. Podlaski Rally Sprint czyli szósta runda Szuter Cup zagości w Białymstoku i okolicy To finałowa odsłona tegorocznego cyklu, która mamy nadzieję przyniesie kibicom i załogom wiele emocji.

plakat-prs-ost-fb15 października na szutrowych trasach przygotowanych przez Automobilklub Podlaski załogi uczestniczące w Szuter Cup 2016 wyjadą na odcinki specjalne w Lewickich i Bogdańcu. Organizatorzy przygotowali 46 kilometrów oesowych, które z pewnością będą efektowne dla oglądających, jak i wymagające dla uczestników. To już kolejna impreza pucharu Szuter Cup na Podlasiu w tym sezonie. Rajd Podlaski w maju otworzył ten szutrowy cykl. Teraz Podlaski Rally Sprint go zakończy. Mamy nadzieję, że najbliższa impreza Automobilklubu Podlaskiego przyciągnie na trasę wielu kibiców i zgromadzi na starcie wiele załóg.

Bazą październikowego Podlaskiego Rally Sprintu będzie nowy kampus Uniwersytetu w Białymstoku. W uniwersyteckim Centrum Kultury będzie umiejscowiony również serwis dla załóg. To właśnie stamtąd załogi ruszą do rywalizacji na dwóch odcinkach specjalnych powtórzonych trzykrotnie. W sumie zawodnicy będą mieli do przejechania 46 kilometrów szutrów, a cała trasa rajdu z dojazdówkami zamknie się w niemal 1 kilometrach.

Organizatorzy mają nadzieję, że ostatnia runda Szuter Cup to kusząca propozycja dla fanów szutrowych tras. Warto odwiedzić trasę Podlaskiego Rally Sprintu w październiku.

Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie na stronie Automobilklubu Podlaskiego lub na fanpage wydarzenia na facebooku.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry