Rajd Sardynii 2019: drugie miejsce Kajetanowicza i Szczepaniaka w WRC 2!
Michał Rokita i Wojciech Habuda wygrywają 50. Rajd Festiwalowy 2019
3. runda Tarmac Masters pod znakiem zmiennej pogody i trudnych odcinków specjalnych – podsumowanie
Arkadiusz Lechoszest i Krzysztof Pietruszka stawiają na dobrą zabawę w 50. Rajdzie Festiwalowym
Rajd Sardynii 2019: Sebastien Ogier liderem z niewielką przewagą
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Po pętli: Lesiak imponuje tempem

Jakub Lesiak i Łukasz Biernot (Honda Civic Type-R) popisali się zdecydowanie najlepszymi czasami na pierwszej pętli i prowadzą w 2. STALMARK Rajdzie Oświęcimskim. Duet wyprzedza o 13,9s Piotra Barana i Michała Pacieja (Honda Civic) i o 14,7s Kamila Makuchowskiego z Łukaszem Denkiewiczem (Honda Civic).

Czwartą pozycję zajmują Jakub Szewczyk i Maciej Wilk (+14,8s, Honda Civic Type-R), na piątym miejscu są Marek Sąsiadek i Jakub Wróbel (+15,3s, Honda Civic). Dalej plasują się Kostka i Janik (+15,4s, Honda Civic), Kwieciński i Dwornik (+17,6s, Honda Civic Type-R), Zbroja i Walczak (+18,0s, Renault Clio). Osiak i Kordeusz plasują się na dziewiątej pozycji (+19,2s, Honda Civic VTI), dziesiątkę zamykają Sordyl i Wysokiński (+20,2s, Honda Civic).

W klasie Gość prowadzą Mąsior i Jurgała (Mitsubishi Lancer Evo IX), tylko 0,1s za nimi są Łata i Grudziński (Mitsubishi Lancer Evo X). Trójkę uzupełniają Gabryś i Natkaniec (+1,6s, Peugeot 208 R2). W RO4-31 prowadzą Wieromiejczyk i Wróbel, w K4 Lesiak i Biernot, w K3 Baran i Paciej. W Pucharze Peugeot/Citroen najszybsi Smagała i Giergiel, w Pucharze Cento Rally Nosalscy, w Legendach Knapik i Suchanek, w R Radołowiczowie, w K1 Sieredowie.

Zobacz nieoficjalne wyniki rajdu (bez kar!)
Do Góry