Kategoria: RSMP

Plebiscyt „Na 110%” – trwa głosowanie Rajdu Rzeszowskiego!

W rajdzie nie zawsze wygrywają załogi, które swoją jazdą przyprawiają o zawrót głowy fanów stojących przy trasie. Z pewnością każdy z Was kojarzy „grube przejścia”, „ratowania” czy po prostu jazdę w stylu „flat out”, która tworzy piękno rajdów samochodowych, a nie zawsze jest doceniona. Właśnie po to powstał „NA 110%”, plebiscyt, w którym to Wy, kibice, docenicie kunszt rajdowej jazdy.

Serwis Rajdy24.pl wraz z partnerami: Dunlop, Blachdom Plus oraz AVIA Silesia Oil organizuje po raz trzeci głosowanie, w którym kibice wybiorą załogę popisującą się jazdą na 110%. Przygotowaniem statuetek zajmie się firma Bo-Glass z Bochni.

Zachęcamy wszystkich Was do wzięcia udziału w głosowaniu, a także do rozpowszechniania samej idei. Im więcej głosów, tym większa szansa, że docenimy załogę, która w szczególności na to zasłużyła. Kryteria Waszego wyboru powinny trzymać się zasady „na 110%” – jazda na granicy przyczepności, uzyskiwanie niesamowitych czasów słabszym samochodem, czy też po prostu tak zwany „max atak”.

Trwa głosowanie Rajdu Rzeszowskiego 2016. Każdy z Was może oddać jeden głos na wybraną przez siebie załogę (z listy startowej). Po zakończeniu głosowania najlepsza z załóg otrzyma trofea „NA 110%”, a topowa dziesiątka otrzyma punkty według klucza znanego np. z Rajdowych Mistrzostw Świata: pierwsze miejsce to 25, drugie 18, trzecie 15, a kolejne: 10, 8, 6, 4, 2 i 1. Punktacja jest nam potrzebna do klasyfikacji rocznej, według której najlepszy z duetów otrzyma trofea załogi roku plebiscytu „NA 110%”. Głosowania będą odbywać się co każdą rundę Castrol Inter Cars RSMP.

Zachęcamy do głosowania! Swoje typy można oddawać do soboty (13. sierpnia), do godziny 23:59. Kliknij aby zagłosować. Uwaga, od tego rajdu także bez logowania!

Aktualna punktacja sezonowa (po dwóch rundach):

1. Nivette / Heller 26
2. Kempa / Grudziński 25
3. Kalicki / Walczak 25
4. Brzeziński / Boba 22
5. Rusin / Ferdek 18
6. Poloński / Dobosz 15
7. Jurecki / Trela 15
8. Luty / Gurdziołek 12
9. Lamot / Olejniczak 10
10. Vorobjovs / Malnieks 8
11. Pluta / Zdrojewski 8
13. Grzyb / Hundla 6
14. Habaj / Spentany 4
15. Chmielewski / Dachowski 2
16. Bugajski / Drożdż 1
17. Sąsiadek / Jastrzębski 1

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry