Plan zrealizowany w 100% – Arkadiusz Lechoszest po 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej 2019
Paweł Sławik z JCB Interhandler kontynuuje starty w sezonie 2019
Damian Drapikowski wygrywa o włos drugą rundę Tarmac Masters!
1. Rajd Ziemi Głubczyckiej 2019 – wypowiedzi zawodników
Duet Adam Sroka i Krystian Woźniak bezkonkurencyjni w 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Plebiscyt „Na 110%” – Rajd Świdnicki-KRAUSE 2016

W rajdzie nie zawsze wygrywają załogi, które swoją jazdą przyprawiają o zawrót głowy fanów stojących przy trasie. Z pewnością każdy z Was kojarzy „grube przejścia”, „ratowania” czy po prostu jazdę w stylu „flat out”, która tworzy piękno rajdów samochodowych, a nie zawsze jest doceniona. Właśnie po to powstał „NA 110%”, plebiscyt, w którym to Wy, kibice, docenicie kunszt rajdowej jazdy.

Serwis Rajdy24.pl wraz z partnerami: Dunlop, Blachdom Plus oraz AVIA Silesia Oil co rajd organizować będzie głosowanie, w którym kibice wybiorą załogę popisującą się jazdą na 110%. Przygotowaniem statuetek zajmie się firma Bo-Glass z Bochni.

Zachęcamy wszystkich Was do wzięcia udziału w głosowaniu, a także do rozpowszechniania samej idei. Im więcej głosów, tym większa szansa, że docenimy załogę, która w szczególności na to zasłużyła. Kryteria Waszego wyboru powinny trzymać się zasady „na 110%” – jazda na granicy przyczepności, uzyskiwanie niesamowitych czasów słabszym samochodem, czy też po prostu tak zwany „max atak”.

Głosowanie rozpocznie się dokładnie ze startem pierwszej rundy Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, 44. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE. Trwać będzie przez cały rajd i jeszcze dwa dni po zawodach (do wtorku, godziny 23:59). Każdy z Was będzie mógł oddać jeden głos na wybraną przez siebie załogę (z listy startowej). Po zakończeniu głosowania najlepsza z załóg otrzyma trofea „NA 110%”, a topowa dziesiątka otrzyma punkty według klucza znanego np. z Rajdowych Mistrzostw Świata: pierwsze miejsce to 25, drugie 18, trzecie 15, a kolejne: 10, 8, 6, 4, 2 i 1. Punktacja jest nam potrzebna do klasyfikacji rocznej, według której najlepszy z duetów otrzyma trofea załogi roku plebiscytu „NA 110%”. Głosowania będą odbywać się co każdą rundę Castrol Inter Cars RSMP.

Głosowanie startuje w sobotę (16. kwietnia) o godzinie 11:00 (w momencie publikacji listy startowej). Głosować można za pośrednictwem strony ankieta.rajdy24.pl.
Do Góry