Kategoria: Motorsport Show, Różne, RSMP

Plebiscyt „Na 110%” – Kalicki i Walczak otrzymają statuetki na MOTO SHOW

Choć planowo statuetki plebiscytu Na 110% miały zostać wręczone podczas Rajdu Gdańsk Castrol Inter Cars, niestety na jego starcie nie znajdą się Łukasz Kalicki z Piotrem Walczakiem, co skutecznie uniemożliwia nam zorganizowanie tego wydarzenia. Mamy jednak wiadomość, która (mamy nadzieję!) Wam się spodoba.

Dzięki współpracy właściciela naszego serwisu, firmy GB Promotion, z organizatorem MOTO SHOW w Krakowie 2016, firmą Targi w Krakowie sp. z o.o., wręczenie nastąpi na scenie krakowskiego wydarzenia. Już w najbliższy weekend odbędą się największe w południowej Polsce targi MOTO SHOW w Krakowie, których patronem medialnym jest serwis Rajdy24.pl. Samo wręczenie będzie miało miejsce w niedzielę (o godzinie 12:15) na głównej scenie, w obecności gwiazd motorsportu, m.in. Krzysztofa Hołowczyca.

Dla tych, którzy nie będą w stanie dotrzeć na miejsce, mamy również dobrą wiadomość – wszystko obejrzycie na żywo na łamach naszego konta Facebook! Wszystkich obecnych na targach zapraszamy do stoiska Rajdy24.pl (W38), a także do obejrzenia świetnych atrakcji i samochodów, wśród których znajdzie się także Honda Civic duetu Kalicki/Walczak.

Więcej informacji o targach MOTO SHOW w Krakowie

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top