Na torze Vilkiciai zobaczymy 72 kierowców Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross
Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Motorsport Show, Różne, RSMP

Plebiscyt „Na 110%” – Kalicki i Walczak otrzymają statuetki na MOTO SHOW

Choć planowo statuetki plebiscytu Na 110% miały zostać wręczone podczas Rajdu Gdańsk Castrol Inter Cars, niestety na jego starcie nie znajdą się Łukasz Kalicki z Piotrem Walczakiem, co skutecznie uniemożliwia nam zorganizowanie tego wydarzenia. Mamy jednak wiadomość, która (mamy nadzieję!) Wam się spodoba.

Dzięki współpracy właściciela naszego serwisu, firmy GB Promotion, z organizatorem MOTO SHOW w Krakowie 2016, firmą Targi w Krakowie sp. z o.o., wręczenie nastąpi na scenie krakowskiego wydarzenia. Już w najbliższy weekend odbędą się największe w południowej Polsce targi MOTO SHOW w Krakowie, których patronem medialnym jest serwis Rajdy24.pl. Samo wręczenie będzie miało miejsce w niedzielę (o godzinie 12:15) na głównej scenie, w obecności gwiazd motorsportu, m.in. Krzysztofa Hołowczyca.

Dla tych, którzy nie będą w stanie dotrzeć na miejsce, mamy również dobrą wiadomość – wszystko obejrzycie na żywo na łamach naszego konta Facebook! Wszystkich obecnych na targach zapraszamy do stoiska Rajdy24.pl (W38), a także do obejrzenia świetnych atrakcji i samochodów, wśród których znajdzie się także Honda Civic duetu Kalicki/Walczak.

Więcej informacji o targach MOTO SHOW w Krakowie
Do Góry