Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross 2019 – niespodziewany triumf Cywińskiego, ostre starcie Kuchara i Gagackiego
Dariusz Poloński – “Abarth to bardzo szybki i wymagający samochód. Mamy nadzieję na dobre wyniki i dobrą zabawę!” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

Paddon przedstawił program startów w mistrzostwach Nowej Zelandii

fot. facebook/HaydenPaddon

Fabryczny kierowca Hyundaia, Hayden Paddon, potwierdził w mediach społecznościowych, że weźmie udział w Rajdowych Mistrzostwach Nowej Zelandii. Program obejmie pięć z sześciu rund czempionatu: Rajd Otago, Whangarei, South Canterbury, Coromandel oraz Rajd Nowej Zelandii. Kierowca ma także wystartować w Ashley Forest Rally Sprint. Paddon zasiądzie za kierownicą Hyundaia i20 AP4.

Hayden Paddon:

Jestem podekscytowany, że w tym roku będę brał udział w pięciu rundach NZ Rally Championship z zespołem Paddon Rallysport i za sterami Hyundaia NZ AP4+. Będzie to dobry sposób, aby utrzymać formę i pojeździć po jednych z najlepszych dróg rajdowych na świecie. Nasz program obejmie Rally Otago, Whangarei, Timaru, Coromandel, Rally NZ oraz Ashley Forest Rallysprint. Ogromne podziękowania dla Jacka z RACEmotion Motorsport za wszystkie jego projekty barw całego zespołu oraz The Sign Studio Auckland za realizację. Nie możemy się doczekać zaprezentowania barw teamu w ciągu najbliższych tygodni.

Udział kierowcy w nowozelandzkim czempionacie jest możliwy ze względu na ograniczenie startów w mistrzostwach świata. Paddon dzieli trzeci i20 Coupe WRC z Danim Sordo. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.
Do Góry