Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross 2019 – niespodziewany triumf Cywińskiego, ostre starcie Kuchara i Gagackiego
Dariusz Poloński – “Abarth to bardzo szybki i wymagający samochód. Mamy nadzieję na dobre wyniki i dobrą zabawę!” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

OS 4: Sąsiadek wygrywa próbę

Odcinek czwarty 2. STALMARK Rajdu Oświęcimskiego padł łupem załogi Marek Sąsiadek/Jakub Wróbel (Honda Civic), którzy zajmują aktualnie czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej, tracąc 19 sekund do liderów. Drugi czas wykręcili Jakub Szewczyk i Maciej Wilk (+0,2s, Honda Civic Type-R), awansując na drugą pozycję. Prowadzą w dalszym ciągu Jakub Lesiak i Łukasz Biernot (trzeci czas na odcinku, +1,0s), z przewagą 18,1s.

Czwarty wynik należał do załogi Kamil Makuchowski i Łukasz Denkiewicz (+1,9s), która plasuje się na trzecim miejscu generalki, ze tratą 18,8s. Czwarte miejsce zajmuje wspomniany Sąsiadek, na piątą spadli Piotr Baran i Michał Paciej (+19,6s, Honda Civic). Szóstka to Damian Kostka i Krzysztof Janik (+24,0s, Honda Civic), siódemka – Tomasz Zbroja i Piotr Walczak (+24,1s, Renault Clio). Na ósmym miejscu są Michał Kwieciński i Sebastian Dwornik (+25,8s, Honda Civic Type-R), na dziewiątym Adrian Jurasz i Maciej Miklaszewski (+28,1s, Renault Clio). Dziesiątą pozycję zajmują Radosław Osiak i Wojciech Kordeusz (+30,3s, Honda Civic).

Zobacz nieoficjalne wyniki rajdu
Do Góry