Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross 2019 – niespodziewany triumf Cywińskiego, ostre starcie Kuchara i Gagackiego
Dariusz Poloński – “Abarth to bardzo szybki i wymagający samochód. Mamy nadzieję na dobre wyniki i dobrą zabawę!” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

OS 3 – Sąsiadek traci, liderem Szewczyk

Trwa odcinek specjalny numer trzy, czyli pierwszy przejazd próby Bo-Glass (6,4km). W chwili obecnej najszybszy na nim jest Jakub Szewczyk (Honda Civic Type-R), który dzięki temu wyszedł na prowadzenie w Rajdzie Ziemi Bocheńskiej. 0,1s za nim uplasował się Tomasz Zbroja (Renault Clio), 0,9s Piotr Baran (Honda Civic). Dotychczasowy lider, Marek Sąsiadek (Honda Civic), stracił 12,9s i uszkodził samochód. Dla niego to koniec rajdu.

Honda duetu Sąsiadek/Wróbel po mecie odcinka

Honda duetu Sąsiadek/Wróbel po mecie odcinka

Czwarty czas wykręcił Damian Kostka (+6,5s, Honda Civic), piąty Kamil Bolek (+6,6s, Renault Clio Sport), szósty Maciej Sordyl (+7,0s, Honda Civic), siódmy Robert Wanicki (+7,5s, Renault Clio Sport). Michał Kwieciński dojechał na ósmym miejscu (+8,1s, Honda Civic Type-R), dziewiąty był Roman Bieg (+11,3s, Honda Civic), dziesiątkę zamknął Krzysztof Borowiecki (+11,6s, Honda Civic Type-R).

Po odcinku najszybszą załogą jest Marcin Żarnowski i Wojciech Ozga (Subaru Impreza), nieliczeni w generalce. W klasyfikacji prowadzi duet Szewczyk/Wilk z przewagą 3,0s nad Baranem i Paciejem. Trzeci są Różycki i Słaboń (+7,5s), dalej Bolek i Gaś (+9,1s), Sordyl i Wysokiński (+13,2s).

W klasie Gość ponownie najszybszy Mateusz Kubat (Mitsubishi Lancer Evo VIII), który pokonał o 12,0s Łukasza Kalickiego (Honda Civic VTI) i o 13,1s Michała Bachulę (Citroen C2 R2). Czwarty był Maciej Jodłowski (+13,9s, Honda Civic Type-R), piąty Robert Mąsior (+15,6s, Mitsubishi Lancer Evo IX).

Zobacz wyniki OS 3:
klasyfikacja Gość,
klasyfikacja Gość (po odcinku),
RSMŚl,
RSMŚl (po odcinku);

Relację znajdziesz w dziale RSMŚl.

Trwa aktualizacja, odśwież newsa
Do Góry