Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

OS 3: Lesiak i Biernot powiększają przewagę

Kolejną próbę na swoje konto zapisali Jakub Lesiak i Łukasz Biernot. Załoga jadąca Hondą Civic Type-R pokonała drugi przejazd próby Inwałd PARK w czasie 2:04,1s, o 3,2s lepiej niż Kamil Makuchowski i Łukasz Denkiewicz (Honda Civic). Trójkę uzupełnili Krzysztof Borowiecki i Mateusz Martynek (+3,3s, Honda Civic Type-R).

Czwarty czas uzyskali Tomasz Zbroja i Piotr Walczak (+3,5s, Renault Clio). Marek Sąsiadek i Jakub Wróbel zajęli piąte miejsce (+3,9s, Honda Civic), szósty był Piotr Baran z Michałem Paciejem (+4,0s, Honda Civic). Na siódmym miejscu uplasowali się Jakub Szewczyk i Maciej Wilk (+4,1s, Honda Civic Type-R). Michał Kwieciński i Sebastian Dwornik uzupełnili pierwszą ósemkę (+4,6s, Honda Civic Type-R).

Lesiak ma już 17,9s przewagi nad drugim Baranem – ex aequo z nim plasuje się Makuchowski. 18,9s traci Szewczyk, piąty jest Sąsiadek (+20s), szósty Zbroja (+21,5s), siódmy Kwieciński (+22,2s) – równo z nim Kostka. Dziewiątą pozycję zajmuje Osiak (+24,1s), dziesiąty jest Jurasz (+26,7s).

Kary na pierwszej pętli otrzymali: Knapik, Lizończyk i Franiszyn (po 10s), Kosińska (30s), Dukat (1 minuta) i Konar (1 minuta i 10 sekund).

Zobacz nieoficjalne wyniki rajdu (bez kar!)
Do Góry