Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
previous arrow
next arrow
Slider

Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

OS 3: kontra Lesiaka

Lesiak i Biernot wygrali trzecią próbę Rajdu Opolskiego i awansowali na trzecią pozycję w klasifykacji generalnej zawodów. 1,1s za nimi uplasowali się Szewczyk i Wilk (obie załogi w Hondach Civic Type-R), trójkę uzupełnili Herban i Dachowski (+3,5s, Citroen Saxo). Na czwartej pozycji uplasowali się Zbroja i Walczak (+4,7s, Renault Clio Sport), liderzy zawodów.

Piąty czas wykręcił Kostka (+4,8s, Honda Civic), szósty Sąsiadek (+5,5s, Honda Civic). Siódmy był Różycki, ex aequo z nim Bolek (+5,7s, Honda Civic i Renault Clio). Na dziewiątej pozycji uplasował się Borowiecki (+6,7s, Honda Civic Type-R), dziesiątkę zamknął Baran (+6,8s, Honda Civic).

Zbroja ma aktualnie 7,7s przewagi nad Herbanem i 11,1s nad Lesiakiem. Szewczyk trasi 13,1s, Sąsiadek 14,6s.

Z rajdu wycofali się m.in. Teter i Radołowicz. Marcińczyk wypadł za metą lotną OS 2.