Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
Rajd Elektrenai 2019: Duet Mikołaj Marczyk / Szymon Gospodarczyk najszybszy z Polaków
Kacper Wróblewski chce wykorzystać doświadczenie z Rajdu Polski na Litwie
Najnowszy Ford Fiesta R5 czeka na oficjalny test w Rajdzie Estonii
Oliver Ciesla zachwycony zaangażowaniem organizatorów Rajdu Safari
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Ogryzek podsumowuje Świdnicki-KRAUSE

Za nami 43. edycja Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, który tradycyjnie już otworzył sezon zmagań w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W zawodach rywalizował duet Sławomir Ogryzek i Jacek Spentany (Peugeot 208 R2), który osiągnął metę zawodów na ósmym miejscu w klasie czwartej.

Sławomir Ogryzek: Pierwszy dzień nie należał do udanych – bywały miejsca, w których traciliśmy czas, a nasze tempo nie było zbyt dobre. Nie byłem zadowolony ze swojej jazdy. Musieliśmy jeszcze „dotrzeć” się z Jackiem, jednak z chęcią walki przystąpiliśmy do niedzielnych odcinków specjalnych. Wtedy jechało się już lepiej, byłem bardzo zadowolony z prędkości na pierwszej próbie, jednak na jednym z zakrętów popełniłem błąd, co poskutkowało obrotem i stratą czasu. Później nie trafiłem z doborem opon – stojąc na starcie zaczął padać deszcz, a na końcu złapałem kapcia, co całkiem pokrzyżowało plany ukończenia na lepszej pozycji. Ostatecznie ukończyliśmy zmagania na ósmym miejscu w klasie.

– Teraz muszę wszystko przeanalizować, wyciągnąć jak najwięcej wniosków, aby dobrze przygotować się do kolejnego rajdu. Gratuluję zwycięzcom całego rajdu oraz tym, którzy o nie walczyli. Gratuluję również tempa załogom z naszej klasy i jej triumfatorom.

Więcej informacji o zespole znajdziesz na www.ogryzekrallysport.pl. Dołącz do nas na Facebooku: OgryzekRallySport.
Do Góry