Kategoria: WRC

Ogier rozważa emeryturę

4-krotny mistrz świata, Sébastien Ogier potwierdził, że rozważa odejście na sportową emeryturę. Francuz powiedział jednak, że jeśli dostanie zadowalającą szansę na dalsze starty, to z niej skorzysta. Ogiera obowiązuje roczny kontrakt z M-Sportem, który wygaśnie z końcem tego sezonu.

To jest możliwe (emerytura – przyp. red.), ale to nie zależy od zdobycia tytułu. Prawdą jest, że chcę zrobić więcej i myślę, że tak zrobię. Nie czuję presji. Jestem bardzo zrelaksowany i jeśli poczuję, że mam dobrą okazję, żeby zrobić coś dobrze w przyszłym roku, wtedy najprawdopodobniej będę dalej jeździł.

Ogier powiedział także, że odkąd założył rodzinę, coraz trudniej jest mu wyjeżdżać z domu, gdyż chciałby poświęcić jej więcej czasu.

Jeżdżę już od wielu lat i jest mi coraz trudniej i trudniej wyjeżdżać z domu, szczególnie biorąc pod uwagę, że mam dziecko. Jest dużo podróżowania i stresu. Jestem spokojny, ale prawdą jest, że pracuję nad rozwiązaniem. Mam kilka propozycji. Przed Rajdem Hiszpanii powinniśmy już coś wiedzieć.

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top