Kategoria: WRC

Ogier rozważa emeryturę

4-krotny mistrz świata, Sébastien Ogier potwierdził, że rozważa odejście na sportową emeryturę. Francuz powiedział jednak, że jeśli dostanie zadowalającą szansę na dalsze starty, to z niej skorzysta. Ogiera obowiązuje roczny kontrakt z M-Sportem, który wygaśnie z końcem tego sezonu.

To jest możliwe (emerytura – przyp. red.), ale to nie zależy od zdobycia tytułu. Prawdą jest, że chcę zrobić więcej i myślę, że tak zrobię. Nie czuję presji. Jestem bardzo zrelaksowany i jeśli poczuję, że mam dobrą okazję, żeby zrobić coś dobrze w przyszłym roku, wtedy najprawdopodobniej będę dalej jeździł.

Ogier powiedział także, że odkąd założył rodzinę, coraz trudniej jest mu wyjeżdżać z domu, gdyż chciałby poświęcić jej więcej czasu.

Jeżdżę już od wielu lat i jest mi coraz trudniej i trudniej wyjeżdżać z domu, szczególnie biorąc pod uwagę, że mam dziecko. Jest dużo podróżowania i stresu. Jestem spokojny, ale prawdą jest, że pracuję nad rozwiązaniem. Mam kilka propozycji. Przed Rajdem Hiszpanii powinniśmy już coś wiedzieć.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry