O nas

Serwis Rajdy24.pl to internetowe centrum rajdów samochodowych. Serwis tworzony przez pasjonatów dla pasjonatów. Znajdziesz tu najważniejsze aktualności, zapowiedzi, podsumowania i relacje z rajdów amatorskich, ogólnopolskich, mistrzostw. I wiele, wiele więcej.

Zachęcamy firmy do współpracy partnerskiej oraz reklamy. O ofertę zapytaj tutaj.

Jak się z nami skontaktować?

E-mail: kontakt@rajdy24.pl
Telefon: +48 511 474 256

Chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami, utworzyć felieton, opublikować apel? A może chciałbyś dołączyć do naszej redakcji? Czekamy na Ciebie. E-mail wyżej.
Informacje prasowe: publikujemy informacje dotyczące zawodników, rajdów samochodowych itp. Prosimy o wysyłanie informacji w formacie .doc wraz ze zdjęciem z prawami do publikacji.

Pobierz nasz logotyp w różnych formatach

Właścicielem serwisu jest firma

gbgb

Skład redakcyjny

Gabriel Borowy

Redaktor naczelny

Karol Nowicki

Zastępca redaktora naczelnego

Piotr Bednarz

Szef działów WRC i ERC

David Cieśla

były redaktor naczelny i współtwórca oficjalnego serwisu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, RSMP.pl (2011 – 2013), twórca serwisów RajdowyPuchar.pl (od 2008 roku) i BESTOFRALLY.pl (od 2012 roku), zamieszany w organizację, promocję i generalnie wszystko co związane z tym sportem. Od listopada 2014 roku rozwija wymysł wyobraźni sprzed kilku lat, czyli Rajdy24. – O sobie mogę powiedzieć tyle, że lubię długo spać i chyba każdy w moim otoczeniu już o tym wie. Doba mogłaby mieć 48 godzin, bo w życiu najważniejszy jest sen… 🙂 A tak poważniej: chyba nie potrafię siebie sam opisać, dlatego opis „o mnie” pozostawiam Tobie. Jeśli mnie znasz to pewnie jakąś opinię już masz, jeśli nie – może ten serwis pozwoli Ci ją wykreować. Zapraszam do czytania i współpracy. jednym z najważniejszych momentów jego życia było zobaczenie pędzącego obok Leszka Kuzaja w Subaru Impreza WRC. To zdarzenie zrodziło w nim fascynację sportami motorowymi, które codziennie bacznie obserwuje. Dotychczas zobaczył niezliczoną ilość onboardów, dzięki którym zrozumiał, jak wiele pracy trzeba włożyć w uzyskanie najlepszego czasu. Najbardziej ceni kierowców, którzy nie kalkulują, lecz zawsze dają z siebie wszystko, jadąc w trybie flat out. początek? Był to Karkonoski w 2000 roku, miałem 6 lat. Tato zabrał mnie na BK1, jeszcze było ono w Cieplicach, zobaczyłem wtedy czerwonego Focusa WRC z napisem Marlboro i poczułem, że to było właśnie to. Do pełni miłości do rajdów wystarczył OS ze startem na Zachełmiu i Janusz Kulig. I tak to się zaczęło i pozostało. Rajdy to ważna część mojego życia. Od kilku lat prócz roli typowego kibica ciągnęło mnie do robienia czegoś więcej. Teraz jestem częścią rajdy24.pl, a do tego hobbistycznie fotografuję na rajdach. 🙂 czy istnieje możliwość żebym nie interesował się rajdami? Rajd Wawelski przebiegał obok mojego domu, stąd jako mały chłopiec stałem na odcinkach. Pochodzę z rejonów bogatych w rajdowe talenty takie jak Janusz Kulig, Michał i Grzegorz Bębenkowie czy Mateusz Kubat. Poza tym nie mogę znieść gdy ktoś prowadzi samochód, a ja, zamiast na lewym, siedzę na prawym fotelu. Naturalną konsekwencją jest rosnąca pasja rajdowa, która doprowadziła do tego, że tutaj jestem. Mam nadzieję, że moja radość z pisania, będzie przekładać się, Drogi Czytelniku, na Twoją radość z czytania. Cóż więcej…? Lubię motoryzację z lat 90, czytać, dużo jeść (ale nie umiem gotować) i pić kawę.

Krzysztof Lewandowski

Szef działu filmowego

Łukasz Cieniawski

Operator

Maciej Jermakow

Mariusz Marek

motoryzacją interesuje się od momentu narodzin. Według jego rodziców, w wieku 4 lat rozpoznawał większość marek samochodów. Od 6 roku życia zaczął kolekcjonować metalowe modele samochodów w skali 1:43, 1:24, 1:18. Obecnie posiada około 200 modeli, których dzisiaj praktycznie nie można kupić, a najstarszy z nich ma ponad 30 lat! Na swój pierwszy rajd poszedł z tatą, w wieku 7 lat. Był to Rajd Śnieżki. Po serwisie, który miał miejsce na terenie jednostki wojskowej w Jeleniej Górze, przyszedł czas na kolejny odcinek specjalny. – Stanąłem na jednym z prawych zakrętów, gdzie nawierzchnia przechodziła z asfaltu na kostkę brukową. W pewnym momencie Fiat Cinquecento wpadł w poślizg i pięknym slajdem przejechał obok mnie. Wtedy postanowiłem zostać kierowcą rajdowym. Do dnia dzisiejszego jest to moje marzenie, a mam 19 lat. Staram się dążyć do niego. Mam nadzieję, że kiedyś zobaczę artykuł, w którym będzie napisane: „Krzysztof Lewandowski Mistrzem Polski!” znany także jako „operator Łukasz” w relacjach na żywo. Zaangażowany w rajdy samochodowe od niedawna, jednak bardzo intensywnie – współtworzy wszystkie relacje filmowe. Prywatnie zdecydowany fan motoryzacji, z pasji także mechanik samochodowy. Uwielbia nowe technologie, ciemne piwo i ten moment, gdy „Chudy” (prowadzący relacje) zaczyna szukać dla niego żony… 😛 na swój pierwszy Rajd Kormoran trafił jako kilkulatek i tak zostało do dzisiaj. Na co dzień mówi o sporcie w radiu RMF FM a w weekendy próbuje porozumieć się z oklatkowanym „Sejem”. pasjonat motoryzacji od zawsze, doświadczony pilot w amatorskich rajdach samochodowych, wielbiciel adrenaliny i sportów walki. Rajdy zna zarówno z pozycji startującego zawodnika jak i kibica. Swoim spokojem/opanowaniem i poczuciem humoru potrafi rozbroić najbardziej wybuchowe sytuacje. Rajdowego bakcyla połknął będąc małym chłopcem, a o pisaniu marzy od jakiegoś już czasu i teraz to jego marzenie zaczyna się spełniać. Już wkrótce będziecie mogli sami ocenić jego „pisarski talent”, bo właśnie dołączył do ekipy współtwórców serwisu Rajdy24.pl. Kolejne jego marzenie to przesiąść się na lewy fotel, może i ono wkrótce się spełni…

Współpraca

Współpraca z fotografami: Arkadiusz Bar, Łukasz Koziarski, Tomasz Macherzyński, Łukasz Kufner, Tomasz Kaliński, Jakub Borowy, Marcin Snopkowski, Maciej Niechwiadowicz, Kamil Bać, Tomasz Płoszaj, Jacek Żurawski, Josef Petrů, Janusz Boruta, Jakub Żołędowski, Marcin Szarzyński, Marcin Hennek, Mateusz Banaś, Marcin Brzeziński, Zbigniew Malczyk, Jakub Nazim, Mirosław Jąkała, Paweł Szarzyński
Relacje filmowe dostarcza serwis rsmp.tv

Relacje filmowe dostarcza serwis rsmp.tv

Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top