Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Historyczne, HRSMP

Nowy zespół sponsorski w HRSMP!

Fot. Historic WRC

Mirosław Miernik, koordynator i twórca HRSMP poinformował, że w drugiej połowie sezonu wystartuje we własnym zespole sponsorskim, Historic WRC. Ze względów formalnych zespół nazywa się M&C Historic Rally team.

W jego skład wchodzą wszystkie załogi, których samochody przygotowywane sa do rajdów i serwisowane przez Art Rally. W barwach zespołu zobaczymy więc: Artura Rowińskiego i Magdalenę Tokarską (Audi Quattro), Marcina Grzelewskiego i Krzysztofa Niedbałę (Ford Escort mk2 RS), Artura Czyżykowskiego i Adama Kędzierskiego (BMW E-30+) oraz oczywiście Mirosława Miernika z nowym pilotem Krzysztofem Mazurem (Fiat Abarth 131 Rally).

Będzie to trzeci zespół sponsorski w HRSMP. Dotychczas w dwóch zespołach sponsorskich (GO + Cars oraz G0+ Cars Atlas WARD) wystartowała jedna załoga – Grzegorz Olchawski / Michgał Jucwicz – swoim Audi Quattro w historycznych barwach HB Rally Team.

Wprowadzenie kolejnego zespołu do HRSMP to podniesienie rywalizacji w HRSMP na nowy poziom – powiedział Mirosław Miernik. – Rywalizacja sportowa będzie teraz jeszcze ciekawsza i bardziej ekscytująca. Nie ukrywam też, że naszym celem i planem jest zdobycie w HRSMP Mistrza Polski w klasyfikacji zespołów sponsorskich.
Do Góry