Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
Rajd Elektrenai 2019: Duet Mikołaj Marczyk / Szymon Gospodarczyk najszybszy z Polaków
Kacper Wróblewski chce wykorzystać doświadczenie z Rajdu Polski na Litwie
Najnowszy Ford Fiesta R5 czeka na oficjalny test w Rajdzie Estonii
Oliver Ciesla zachwycony zaangażowaniem organizatorów Rajdu Safari
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS

Noworoczny Rallysprint AZT już jutro

Automobilklub Ziemi Tyskiej serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków sportów motorowych na Noworoczny Rallysprint AZT, który odbędzie się 18 stycznia 2015 na Torze Fiat Auto Poland w Tychach. Na liście zgłoszeń opublikowanej wczoraj przez klub znalazło się 69 samochodów. 13 z nich rywalizować będzie w klasie Gość, tyle za samo w klasie 1, dziesięć w klasie 2, czternaście w klasie 3 i najwięcej, bo aż piętnaście w najwyższej klasie 4. Cztery zgłoszenia również w RWD.

Ilość załóg oznacza, że będzie można się jeszcze zapisać w dniu zawodów (wpisowe wynosi wtedy 150 złotych). Zapisy na Torze FAP w dniu zawodów w godz. 7.15-9.00. Badanie kontrolne od 7.30-9.30. Start do pierwszego przejazdu o godz. 11.15. Maksymalna ilość zgłoszeń to 80 załóg. Załogę stanowi kierowca i pilot. Kierowca musi mieć ukończone 18 lat, pilot musi mieć ukończone 17 lat. Obowiązują kaski stosowane w sportach samochodowych.

Impreza składać się będzie z przejeżdżanej czterokrotnie próby – 2 x 1,90 km (tor A), oraz 2 x 2,30 km (tor B), łącznie 8,40 km. Obowiązuje podział na 4 klasy pojemnościowe, klasa RWD (samochody z napędem na tylną oś), oraz klasa gość – zawodnicy z licencjami – zgodnie z regulaminem.

Zobacz listę zgłoszeń

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply
Do Góry