Damian Drapikowski wygrywa o włos drugą rundę Tarmac Masters!
1. Rajd Ziemi Głubczyckiej 2019 – wypowiedzi zawodników
Duet Adam Sroka i Krystian Woźniak bezkonkurencyjni w 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej
Przyszłość Rajdu Walii nie jest pewna. W kalendarzu pojawi się Irlandia Północna?
Szef Hyundai Motorsport zadowolony z postawy Sebastiena Loeba w Chile
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Nowe oklejenia polskich załóg

Coraz bliżej do określanego mianem „rundy numer zero Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski” Valašská Rally. Impreza zostanie rozegrana w dniach 10-11. kwietnia. Wystartuje w niej sporo polskich załóg (więcej o samym rajdzie tutaj), a niektóre z nich przedstawiły nowe projekty oklejeń.

Barwy odświeżył duet Maciej Oleksowicz/Michał Kuśnierz. Barwy ich Fiesty R5 ponownie zostały zaprojektowane przez Dominika Kalamusa. Oklejenie zostało utrzymane w tych samych kolorach, można jednak zobaczyć więcej białego (góra samochodu), a po bokach więcej odcieni szarości. Niewielkie zmiany pojawiły się również na Fieście Tomasza Kasperczyka i Damiana Sytego, choć większość kibiców potwierdza, że rajdówka najlepiej prezentowała się w barwach zielono-niebieskich Tiger Restart (po wypadku na Rzeszowskim). Barwy zaprojektował Zbigniew „Abstraxi” Malczyk.

W Valašsce nie wystartują co prawda Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski, jednak oni również dzisiaj przedstawili barwy swojego Forda, zaprojektowane przez Teflon Design Studio. Rajdówka duetu tradycyjnie jest w większości żółta – tak fabrycznie wymalowana przyjechała już z brytyjskiego M-Sportu.

fot. fb.com/oleksowiczpl, fb.com/tigerrallyteam, fb.com/tomasz.kuchar
Do Góry