Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Nowe oklejenia polskich załóg

Coraz bliżej do określanego mianem „rundy numer zero Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski” Valašská Rally. Impreza zostanie rozegrana w dniach 10-11. kwietnia. Wystartuje w niej sporo polskich załóg (więcej o samym rajdzie tutaj), a niektóre z nich przedstawiły nowe projekty oklejeń.

Barwy odświeżył duet Maciej Oleksowicz/Michał Kuśnierz. Barwy ich Fiesty R5 ponownie zostały zaprojektowane przez Dominika Kalamusa. Oklejenie zostało utrzymane w tych samych kolorach, można jednak zobaczyć więcej białego (góra samochodu), a po bokach więcej odcieni szarości. Niewielkie zmiany pojawiły się również na Fieście Tomasza Kasperczyka i Damiana Sytego, choć większość kibiców potwierdza, że rajdówka najlepiej prezentowała się w barwach zielono-niebieskich Tiger Restart (po wypadku na Rzeszowskim). Barwy zaprojektował Zbigniew „Abstraxi” Malczyk.

W Valašsce nie wystartują co prawda Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski, jednak oni również dzisiaj przedstawili barwy swojego Forda, zaprojektowane przez Teflon Design Studio. Rajdówka duetu tradycyjnie jest w większości żółta – tak fabrycznie wymalowana przyjechała już z brytyjskiego M-Sportu.

fot. fb.com/oleksowiczpl, fb.com/tigerrallyteam, fb.com/tomasz.kuchar
Do Góry