Kategoria: Historyczne, HRSMP

Nivette i Pryczek wciąż niepokonani

Fot. HRSMP

Za nami pierwszy dzień zmagań w 2. Platinum Rajdzie Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Po trzech przejazdach odcinka Brzegi, zawodnicy dwukrotnie zmierzyli się z odcinkiem Wieliczka Rynek, o długości 1,8 kilometra.

W klasyfikacji Memoriału komplet oesowych zwycięstw na swoje konto zapisali Filip Nivette i Kamil Heller. 15,6s do mistrzów Polski tracą jadący Mitsubishi Lancerem Evo VIII Piotr Ostrowski i Anna Nowakowska. Podium, ze stratą 23,3s, uzupełniają Mateusz Lisowski i Dariusz Burkat (Škoda Fabia Evolve).

W klasyfikacji Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski niepokonani pozostają Michał Pryczek i Jacek Pryczek. Załoga Subaru Imprezy GC8 555 na odcinku w Wieliczce toczyła zacięty pojedynek z duetem Głowała / Głowała (Mazda 323 GTX). Na obu przejazdach dzieliło ich zaledwie pół sekundy. Po pięciu odcinkach specjalnych Krzysztof Głowała i Mateusz Głowała tracą do liderów 31,5s. Trzecie miejsce zajmują Marek Suder i Jakub Matyjewicz (+51,5s, Ford Sierra Cosworth 4×4).

Pełne wyniki znajdziesz tutaj.

Na jutro organizatorzy Memoriału zaplanowali cztery odcinki specjalne. Zawodnicy dwukrotnie pojawią się na OS Solne Miasto (2,25 km) oraz OS Brzegi Małe (5,01 km).

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry