Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: KRO, RO, KJS

Namysłowski Rajd Samochodowy już 1 maja

1 maja 2016 roku odbędzie się II runda cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny, a będzie ją stanowił 2 Namysłowski Rajd Samochodowy. Po pierwszej rundzie na prowadzeniu jest załoga Kosicki Rafał/ Kosicka Aneta w Hondzie Civic ze Świebodzic. Po piętach depcze im załoga Iwanek Piotr/ Maibaum Łukasz Fiatem Seicento oraz Świętek Marek/ Jakusz Patryk Peugotem 106 z Automobilklubu Opolskiego.

Uroczysty strat z Rynku odbędzie się o 10:30 z namysłowskiego Rynku, kibiców zapraszamy na próbę długości 1km zlokalizowaną w okolicach dworca kolejowego. Pierwszy przejazd 10:40, drugi 12:25, trzeci 14:10. Jako gość wystąpi wielokrotny Górski Samochodowy Mistrz Polski Marcin Kozłowski 400 konnym Fordem Sierrą Cosworth. Organizator przygotował wartościowe nagrody dla uczestników.
Organizatorzy zaplanowali trasę długości 133,95 km, w tym 9 km prób zręcznościowych o nawierzchni: asfalt/ beton/ szuter. Zapisy już ruszyły, a najważniejsze informacje znajdują się w regulaminie uzupełniającym imprezy. Do dnia 29 kwietnia biuro imprezy znajdować się będzie w siedzibie Automobilklubu Opolskiego w Opolu przy ulicy Wrocławskiej 102, od godziny 9:00 do 16:00.
Do Góry