Na torze Vilkiciai zobaczymy 72 kierowców Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross
Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Nagrody dla zwycięzców klas Rajdu Ziemi Bocheńskiej

Tegoroczny Rajd Ziemi Bocheńskiej odbędzie się na prawie w 100% nowej trasie, która składała się będzie z dwóch odcinków zlokalizowanych w gminach Łapanów, Żegocina oraz Trzciana, przejeżdżanych trzykrotnie oraz z tradycyjnego już, widowiskowego odcinka miejskiego rozgrywanego w samym centrum Bochni. Łącznie do pokonania zawodnicy będą mieli ponad 40 oesowych kilometrów! To jednak nie wszystko co przygotowali organizatorzy dla tych, którzy podejmą wyzwanie i zmierzą się z wcale niełatwymi trasami. Dzięki współpracy, którą nawiązali z firmą Szkoła Jazdy Subaru dla najlepszych przygotowane zostaną naprawdę niesamowite nagrody!

Szkoła Jazdy Subaru ufundowała dla tegorocznych zwycięzców wszystkich klas 4. Rajdu Ziemi Bocheńskiej (z wyłączeniem klas GOŚĆ i klasyfikacji generalnej) wyjątkowe nagrody. Kierowcy zwycięskich załóg będą mieli okazję uczestniczyć w jedynym w swoim rodzaju szkoleniu, o unikatowym, sportowym programie przygotowanym specjalnie z myślą o nich. Będzie to niewątpliwie wspaniała okazja do sprawdzenia i podniesienia swoich umiejętności za kierownicą, zasięgnięcia opinii i uzyskania wskazówek od instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie zdobycie nowych, cennych doświadczeń, które z pewnością przyniosą wymierne efekty na rajdowych trasach.

Szkolenie odbędzie na profesjonalnym, bezpiecznym torze wyścigowym w Kielcach, we wspólnie ze zwycięzcami ustalonym sierpniowym terminie.
Do Góry