Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Nadjeżdżają nowe działy Rajdy24

Jak pewnie niektórzy z Was zauważyli, na naszej stronie przybyło trochę nowości. Śpieszymy zatem z informacją co dokładnie – mamy nadzieję, że ucieszą Was równie bardzo co naszą redakcję! 🙂

W dziale rajdów okręgowych i amatorskich przybyły dwa poddziały. Dzięki współpracy z organizatorami cyklów SJS MaxiOes oraz Pucharu Tedex znajdziecie u nas aktualności, kalendarze, podsumowania i zdjęcia z tych imprez. Zachęcamy organizatorów innych lig do skorzystania z naszej oferty promocji – więcej informacji pod adresem kontakt@rajdy24.pl.

Zachęcamy również do odwiedzenia działu Motorsport Show w Krakowie – do imprezy coraz bliżej, a my już wkrótce będziemy informować Was o atrakcjach – zapowiada się tego naprawdę dużo, m.in. zawody amatorskie (KJS)!

Niedawno poinformowaliśmy Was także o objęciu patronatu medialnego nad Rajdowymi Samochodowymi Mistrzostwami Śląska, ale to nie jedyna liga, o której będziemy w tym roku pisać. Uruchomiliśmy również dział Rajdy historyczne i rozpoczynamy współpracę z organizatorami rajdów pojazdów zabytkowych, a przede wszystkim Pucharu Polski Pojazdów Zabytkowych. Więcej już wkrótce!

Dziękujemy za dotychczasowe komentarze i liczymy na kolejne. Dzięki nim możemy coraz szybciej rozwijać serwis Rajdy24.
Do Góry