Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross 2019 – niespodziewany triumf Cywińskiego, ostre starcie Kuchara i Gagackiego
Dariusz Poloński – “Abarth to bardzo szybki i wymagający samochód. Mamy nadzieję na dobre wyniki i dobrą zabawę!” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Myślami już w Meksyku

Mads Østberg i Kris Meeke nie zaliczą Rajdu Szwecji do szczególnie udanych. Reprezentanci Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team borykali się z problemami na trasie, ostatecznie kończąc odpowiednio na 10. i 7. pozycji w klasyfikacji generalnej.

– W Szwecji musisz jechać bardzo czysto, co kilka razy mi się nie udawało – mówi Meeke. – Niemniej jednak, wygrany odcinek w moim drugim występie tutaj jest dość pozytywnym sygnałem. Moje tempo znacznie poprawiło się względem roku ubiegłego. Czuję się dobrze w DS 3 WRC. Muszę jechać tak samo, tylko uniknąć błędów. W Meksyku musimy być na mecie bez pomyłek.

fot. Citroen Racing

fot. Citroen Racing

Østberg dorzuci do konta jeden punkt za trzecie miejsce na końcowym power stage. – Musimy bardzo szybko poświęcić całą swoją uwagę na Rajdzie Meksyku. Trzeba trzymać się pozytywnych aspektów ze Szwecji i zapomnieć o odpoczynku. Byliśmy w stanie walczyć tutaj o podium, nawet z naszymi problemami.

Jadący Citroenem DS 3 R3-Max Ole-Christian Veiby wygrał w WRC-3 i wyszedł na prowadzenie klasyfikacji.
Do Góry