Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Motorsport Show

MOTO SHOW w Krakowie 2016 – zapraszamy odwiedzających i wystawców!

Już w dniach 21 – 22 maja odbędzie się kolejna edycja MOTO SHOW w Krakowie. Podobnie do lat poprzednich organizatorzy przygotowują dla Was w ramach wydarzenia MOTORSPORT SHOW w Krakowie, na które zapraszają entuzjastów rajdowych i wyścigowych emocji, a także wystawców – firmy i załogi rajdowe.

Motorsport Show w Krakowie to pierwsza tego typu impreza w Polsce: zarówno dla zawodników poszukujących kontaktów, jak i dla sponsorów, którzy chcą zaprezentować swój zespół, firm z branży i przede wszystkim – dla tysięcy kibiców sportów motorowych i mediów. Emocje, adrenalina i goście specjalni.

MOTORSPORT SHOW w Krakowie to kompleksowa platforma komunikacji zawodników z fanami i mediami, możliwość prezentacji i promocji przed szeroką publicznością, doskonała okazja na wymianę doświadczeń branży motosportowej, perspektywa nawiązania kontaktów biznesowych oraz handlowych.

Do udziału w Motorsport Show w Krakowie zapraszamy zawodników rajdowych, wyścigowych, rallycrosowych, motocyklowych, kartingowych, off-roadowych i innych, zespoły motosportowe, sponsorów i partnerów strategicznych, producentów i dystrybutorów akcesoriów, części i podzespołów wyczynowych, a także gadżetów i ubrań motosportowych, producentów i importerów samochodów związanych ze sportem.

Prócz MOTORSPORT SHOW w Krakowie w tym samym czasie odbędą się również 14. Tuning Show w Krakowie i Custom Salon, Tematyczny Salon Samochodowy, Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów i wiele innych atrakcji. Wszystko już w dniach 21 – 22 maja na terenie Targów w Krakowie sp. z o.o., EXPO Kraków, ulica Galicyjska 9.

Więcej informacji znajdziesz na stronie MOTO SHOW w Krakowie 2016.
Do Góry