Damian Drapikowski wygrywa o włos drugą rundę Tarmac Masters!
1. Rajd Ziemi Głubczyckiej 2019 – wypowiedzi zawodników
Duet Adam Sroka i Krystian Woźniak bezkonkurencyjni w 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej
Przyszłość Rajdu Walii nie jest pewna. W kalendarzu pojawi się Irlandia Północna?
Szef Hyundai Motorsport zadowolony z postawy Sebastiena Loeba w Chile
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Motorsport Show

MOTO SHOW w Krakowie 2016 – zapraszamy odwiedzających i wystawców!

Już w dniach 21 – 22 maja odbędzie się kolejna edycja MOTO SHOW w Krakowie. Podobnie do lat poprzednich organizatorzy przygotowują dla Was w ramach wydarzenia MOTORSPORT SHOW w Krakowie, na które zapraszają entuzjastów rajdowych i wyścigowych emocji, a także wystawców – firmy i załogi rajdowe.

Motorsport Show w Krakowie to pierwsza tego typu impreza w Polsce: zarówno dla zawodników poszukujących kontaktów, jak i dla sponsorów, którzy chcą zaprezentować swój zespół, firm z branży i przede wszystkim – dla tysięcy kibiców sportów motorowych i mediów. Emocje, adrenalina i goście specjalni.

MOTORSPORT SHOW w Krakowie to kompleksowa platforma komunikacji zawodników z fanami i mediami, możliwość prezentacji i promocji przed szeroką publicznością, doskonała okazja na wymianę doświadczeń branży motosportowej, perspektywa nawiązania kontaktów biznesowych oraz handlowych.

Do udziału w Motorsport Show w Krakowie zapraszamy zawodników rajdowych, wyścigowych, rallycrosowych, motocyklowych, kartingowych, off-roadowych i innych, zespoły motosportowe, sponsorów i partnerów strategicznych, producentów i dystrybutorów akcesoriów, części i podzespołów wyczynowych, a także gadżetów i ubrań motosportowych, producentów i importerów samochodów związanych ze sportem.

Prócz MOTORSPORT SHOW w Krakowie w tym samym czasie odbędą się również 14. Tuning Show w Krakowie i Custom Salon, Tematyczny Salon Samochodowy, Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów i wiele innych atrakcji. Wszystko już w dniach 21 – 22 maja na terenie Targów w Krakowie sp. z o.o., EXPO Kraków, ulica Galicyjska 9.

Więcej informacji znajdziesz na stronie MOTO SHOW w Krakowie 2016.
Do Góry