Kategoria: RSMP

Mocny skład MSZ Racing na Rajd Dolnośląski

Za nami półmetek zmagań w mistrzostwach Polski! Po Rajdzie Rzeszowskim, który przyciągnął do naszego kraju najlepszych zawodników Europy, przyszedł czas na najstarszą imprezę w polskim czempionacie, czyli 51. Rajd Dolnośląski. Zespół MSZ Racing wystąpi tam w roli faworytów do zdobycia czołowych miejsc w klasie czwartej oraz Open N, a wszystko to za sprawą Łukasza Byśkiniewicza i Tomasza Borko oraz Macieja Lubiaka i Macieja Wisławskiego.

Popularny Byśki zajmuje obecnie drugą pozycję w swojej klasie i wciąż jest w grze o tytuł mistrzowski. W tym sezonie już dwukrotnie stawał na podium, a kolejne będzie chciał wywalczyć na trasach wokół Dusznik-Zdroju. Maciej Lubiak swój powrót do ścigania w mistrzostwach Polski rozpoczął od triumfu w klasie Open N. Na jego korzyść przed startem na Dolnym Śląsku przemawia to, że jest to jego ulubiony rajd, na którym zawsze świetnie się czuje.

Jakub Wysocki, MSZ Racing:

Rajd Dolnośląski to nieodłączny punkt mistrzostw Polski, który w tym roku może nam przynieść wiele niespodzianek. Wszyscy czekamy na zapowiadający się bardzo ciekawie odcinek Duszniki Arena. Jeden z przejazdów tego oesu będzie rozgrywany po zmroku, co będzie dodatkowym wyzwaniem. Jestem spokojny o dyspozycję naszych załóg – to doświadczeni fighterzy, którzy nie dają łatwo za wygraną. 🙂

Partnerami zespołu są: Media Service Zawada, Auto Żoliborz, Modesto oraz Ravenol.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry