Kategoria: Rajd Barbórka, Różne

Mistrzowski finał sezonu

Ostatni z rajdów rozgrywanych w Polsce i na świecie – Rajd Barbórka zwieńczył wymagający sezon w sportach motorowych. Impreza rozgrywana w Warszawie zawsze przyciąga na swój start najlepszych z najlepszych.

Wśród nich nie mogło zabraknąć Rajdowych Mistrzów Polski w 2WD i klasie 4. Tomek Gryc i Michał Kuśnierz wystartowali w nowym dla nich samochodzie – Fordzie Fiesta R5. Zarówno Rajd Barbórka, jak i Kryterium Karowa, zakończyli w czołowej dziesiątce, potwierdzając świetne, równe tempo i dyspozycje w tym sezonie.

Tomek Gryc:

Niesamowite zakończenie wspaniałego sezonu. Satysfakcjonujące czasy na oesach Rajdu Barbórka to powód do dumy, ale też duża dawka wiedzy ile jeszcze pracy przed nami. Pożegnanie mistrzowskiego roku występem na Karowej to wisienka na torcie i podziękowanie dla mojej wspaniałej rodziny. Dziękuję Wam!

Michał Kuśnierz:

Cieszę się, że udało się nam wystartować takim samochodem w ostatnim rajdzie – ważnym, jeżeli chodzi o kibiców i partnerów. Świetny sezon zakończony tytułem Mistrza Polski. Jesteśmy też na mecie Rajdu Barbórka i Karowej. Tempo w pierwszej dziesiątce, awans na Kryterium Asów – Tomek wykonał fantastyczną pracę za kółkiem R5. Duże słowa uznania i dobry prognostyk na przyszłość, jeśli chodzi o jego możliwości. Trzymam kciuki za cały Gryc Racing Team, Zowner-FS i Rallytechnology w przyszłym sezonie!

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry