Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku

Mikołowski: relacja filmowa z PPC

Według nieoficjalnych wyników duet Mrozek/Nowak (Citroen Saxo) wygrał inauguracyjną rundę Pucharu Peugeot/Citroen w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska. W Rajdzie Mikołowskim PPC po raz pierwszy wspierany był przez firmę Extreme Performance Tyres, która jest wyłącznym dostawcą opon dla zawodników pucharu.

Drugie miejsce ze stratą 25,8s zajęli Smagała i Giergiel (również Saxo), trzecie duet Marcińczyk/Marcińczyk (+34,0s, Peugeot 206 XS). Kolejne pozycje zajęły załogi Sztwiertnia/Bobek (Peugeot 106), Karzyński/Mika (Peugeot 106 GTi), Faber/Bernatowski (Citroen Saxo), Siadak/Goldman (Peugeot 206 XS), Bronicz/Mitręga (Citroen Saxo), Niedziółka/Śladowski (Peugeot 206), Dukat/Kubis (Citroen Saxo). Na jedenastej pozycji uplasowali się Lisowski z Rozmusem (Citroen Saxo), dalej Żogała i Maicher (Peugeot 206) oraz Studnicki z Chrupcałą (Peugeot 106).

Więcej informacji w dziale Pucharu Peugeot/Citroen.