Plan zrealizowany w 100% – Arkadiusz Lechoszest po 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej 2019
Paweł Sławik z JCB Interhandler kontynuuje starty w sezonie 2019
Damian Drapikowski wygrywa o włos drugą rundę Tarmac Masters!
1. Rajd Ziemi Głubczyckiej 2019 – wypowiedzi zawodników
Duet Adam Sroka i Krystian Woźniak bezkonkurencyjni w 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Mikkelsen zakontraktowany na dwa następne sezony

Zespół Hyundai Motorsport oświadczył, że Andreas Mikkelsen podpisał z nimi kontrakt, który zapewnia mu starty we wszystkich rundach w sezonie 2018 i  2019. Tak jak wcześniej zapowiadano, Norwega zobaczymy także w pozostałych rajdach w tego sezonu. W przyszłym roku w barwach koreańskiego producenta ścigać się będą także Thierry Neuville, Dani Sordo oraz Hayden Paddon.

Andreas Mikkelsen:

Jestem zachwycony, że Hyundai Motorsport zaoferował mi szansę powrotu na właściwych warunkach w sezonie 2018 i 2019. Jeszcze przed moim pierwszym startem z tym zespołem czuję, że szybko się tu zadomowiłem. Dla mnie jest jasne, że właśnie dołączam do zespołu, który ma realne szansę na tytuł mistrzowski w klasyfikacji kierowców i zespołów. Nie mogę się doczekać, kiedy pomogę im w osiągnięciu tych celów od przyszłorocznego Rajdu Monte-Carlo.

Mikkelsen testował już Hyundaia przygotowując się do Rajdu Hiszpanii. Tak o tym teście wypowiedział się Michel Nandan, szef zespołu:

Andreas dostarczył nam dużo pozytywnych i przydatnych informacji. Jeździł także naszym i20 R5, co pozwoliło mu zintegrować się z wszystkimi obszarami naszego zespołu. Nie możemy się już doczekać, żeby zobaczyć go jeżdżącego w naszych barwach!
Do Góry