„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
Rajd Elektrenai 2019: Duet Mikołaj Marczyk / Szymon Gospodarczyk najszybszy z Polaków
Kacper Wróblewski chce wykorzystać doświadczenie z Rajdu Polski na Litwie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne, Wirtualne

Master of Champions Cup

Wszyskich fanów kultowej już gry Richard Burns Rally zapraszamy do wzięcia udziału w rozgrywkach Master of Champions Cup, które od maja 2014 roku organizuje wirtualny zespół rajdowy AK-SPORT-WRT. Rozgrywki to 14 rund, z których każda ma swojego patrona honorowego, który w prawdziwych rajdach zdobył choć raz tutuł Mistrza Świata WRC. W tej chwili jesteśmy w przede dniu zakończenia pierwszej edycji rozgrywek, bowiem przed nami ostatnia, asfaltowa runda Sebastien Ogier 2013 Rally. Już teraz przed ostatnią rundą znamy zwycięzców tegorocznej edycji.

W klasyfikacji generalnej oraz klasie WRC zwycięża więc Dawid Chorobik, w klasie N4 – Mariusz Chraścina, w klasie s2000 – Mateusz Przyszlakowski, w klasie s1600 – Piotr Malczewski, A8 – SNAJPer, A6 – Czarny WRC, A5 – Marek Czupich, a w klasie klawiatur Jakub Fiołek. W klasyfikacji zespołowej natomiast, zespół Rookie Rally Team.

Już dziś zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu, którą rozpocznie 02.02.2015 Sobiesław Zasada 1971 ERC Rally. Wszelkie niezbędne informacje oraz formularz do zgłoszeń, również do ostatniej tegorocznej rundy, znajduje się na www.masterofchampions.blogspot.com.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply
Do Góry