Kategoria: Różne

Martin Koči w ŠKODA Slovakia Motorsport

fot. facebook/MartinKOČI

Martin Koči będzie w tym sezonie bronił barw zespołu ŠKODA Slovakia Motorsport. Zawodnik wystartuje w mistrzostwach Słowacji oraz w wybranych rundach ERC U28. Team będzie współpracował z Styllex motorsport. Koči wsiądzie oczywiście do Fabii R5.

Marek Růžička, dyrektor zarządzający ŠKODA AUTO Slovensko:

Bardzo się cieszę, że ŠKODA AUTO Slovakia jako wieloletni, silny partner słowackiego hokeja i kolarstwa otwiera nowy filar swojej działalności sponsorskiej. Ze względu na historię naszej marki, a także bieżące osiągnięcia w międzynarodowym sporcie motorowym, uznaliśmy wsparcie słowackiego sportu motorowego za logiczny krok. Wierzę, że kombinacja najlepszej konkurencji w swojej kategorii i utalentowany kierowca Martin w zespole ŠKODA Motorsport, przyniesie nam wiele zwycięstw i na końcu będziemy razem świętować udany debiutancki sezon. Jako lider słowackiego rynku motoryzacyjnego mamy najwyższe ambicje.

Martin Koči:

Škoda Fabia R5 jest dokładna i precyzyjna w prowadzeniu. Gwarantuje świetną wydajność, gdy potrzebuje tego kierowca. Jest bardzo solidna i dobrze zbudowana.

fot. facebook/MartinKOČI

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry