Kategoria: ERC, RSMP

Marka LOTTO Partnerem Generalnym Creogram Rally Team

Już dziś rozpoczynają się zmagania w 26. Rajdzie Rzeszowskim – 3. rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Partnerem Generalnym Creogram Rally Team, w składzie Dariusz Lamot i Jarosław Hryniuk zostało LOTTO – marka Totalizatora Sportowego!

Bardzo cieszymy się na tę współpracę i witamy na pokładzie! Z niecierpliwością czekamy na start z niebiesko-żółtym logo LOTTO na naszym „Lwie”!

– podkreśla Dariusz Lamot z Creogram Rally Team.

Nowy wizerunek teamu zaprojektowała agencja kreatywna Creogram z Katowic.

Aż 96 załóg sprawdzi się w rajdzie, który będzie również 5. rundą European Rally Championship. Klasa 4 będzie reprezentowana przez rekordową liczbę 14 załóg. Do przejechania będzie łącznie 620 km, z czego na najwyższych obrotach trzeba będzie pokonać ich prawie 215! Zespół wraz z niezawodną ekipą Rallylab czeka więc nie lada wyzwanie.

Dla Dariusza Lamota będzie to już trzeci start w tym rajdzie, ale pierwszy raz w tak silnie obsadzonej imprezie.

To dla mnie wyjątkowa sytuacja i ogromny powód do radości. W trzecim roku moich startów w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski do grona wspierających nasz zespół firm dołączył Totalizator Sportowy z marką LOTTO w randze partnera głównego. Z jednej strony to duże wyróżnienie, ale też wiem jak bardzo rosną oczekiwania i jak mocno musimy podnieść poprzeczkę związaną z profesjonalizacją naszych startów oraz wynikami na mecie. Okres przygotowawczy dobrze przepracowałem i jestem gotowy do walki w drugiej, decydującej części sezonu. To mój trzeci start w Rzeszowie i liczę przede wszystkim na czystą jazdę i solidne miejsce na mecie. Trasy są bardzo szybkie i wymagające także ze swojej strony obiecuję pełną koncentrację. Dziękuję za wsparcie całego zespołu oraz śledzących nasze postępy kibiców

– podkreślił Dariusz Lamot.

Jak zaznaczył Jarosław Hryniuk, Rajd Rzeszowski jest jednym z jego ulubionych rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Szczególnie w tej edycji będzie bardzo ciekawie ze względu na charakter rundy mistrzostw Europy i bardzo ciekawie zaprojektowanej trasie odcinków specjalnych. Jesteśmy po dwóch dniach zapoznania i już wiemy, że łatwo nie będzie, ale właśnie o to w tym sporcie chodzi!

– dodał Hryniuk.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry