Kategoria: Różne

Mariusz Zapała i Łukasz Gwiazda po Winter Rally

Mariusz Zapała i Łukasz Gwiazda mają za sobą start w Winter Rally, pierwszej rundzie mistrzostw Litwy. Był to ich drugi start Fordem Fiestą R5. Kielecko-rzeszowska załoga zdobyła drugie miejsce w klasie LARC1.

Mariusz Zapała:

Nasze nastroje po starcie w Utenie są bardzo dobre. Ze względu na odwilż rajd nie zapowiadał się zbyt dobrze, ale nocne opady śniegu rozwiały moje wątpliwości co do słuszności przyjazdu na Litwę. Odcinki specjalne zdecydowanie różniły się od tych, które do tej pory spotykałem w Polsce. Spora ilość szczytów wymaga poprawy mojego opisu, abym pewniej i szybciej mógł je pokonywać. Bardzo miło zaskoczyła mnie atmosfera panująca na rajdzie oraz przychylność i pomoc organizatorów w starcie.

Łukasz Gwiazda:

Wymagający i trudny, ale kompaktowo zorganizowany rajd. Trzy lata temu startowałem pierwszy raz z Mariuszem. Od tego czasu wiem ile zrobił kilometrów i jaki wykonał postęp, a przede wszystkim ile razem jeszcze musimy zrobić, aby nawiązywać walkę z litewską czołówką, która na luźnej nawierzchni jest naprawdę bardzo szybka.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry