Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: HRSMP, PPC, RO, KJS, RSMŚl

Mapy odcinków Rajdu Wisły

Organizatorzy piątej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska i szóstej rundy Historycznego Rajdowego Pucharu Polski opublikowali mapy odcinków specjalnych. Załogi będą ścigać się na próbach Koniaków, Kotelnica i Kubalonka.

Automobilklub Śląski informuje jednocześnie o zamknięciu tych dróg w trakcie trwania rajdu, tj. w dniu 24. września. W godzinach 06:45 – 15:20 zamknięte zostaną drogi w gminie Istebna (Zaolzie, Rastoka w kierunku Koniaków), a w godzinach 07:20 – 16:00 zamknięte będą drogi w gminach Rajcza i Milówka (Sól Koczora, Przełęcz Kotelnica, Madejka, Urbanki, Kępki, Tarliczne, Suche w kierunku Nieledwii). W godzinach 14:00 – 17:20 w Wiśle: droga powiatowa od Wisły Czarne do Zameczka, Przełęcz Szarcula, Kubalonka parking w ul. Kasztanową w kierunku Kozińce.

Organizator zwraca się z gorącą prośbą o takie zaplanowanie przyjazdów i wyjazdów, aby uniknąć kolizji z imprezą. Szczególną uwagę zwracają na utrudnienie w poruszaniu się szlakami turystycznymi, które częściowo przebiegają równolegle z trasą rajdu.

Nasz serwis będzie relacjonować zmagania podczas 62. Rajdu Wisły. Będziemy na piątkowym starcie i sobotniej mecie, a pomiędzy nimi postaramy się o jak najwięcej materiałów na żywo z odcinków. Dokładny harmonogram już wkrótce!

Zobacz mapy odcinków:
OS 1/3/5, Koniaków
OS 2/4/6, Kotelnica
OS 7, Kubalonka
mapa ogólna
Do Góry