Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Terenowe

Małysz: mam pewien niedosyt

Ostatni etap rajdu, który zaplanowano na dziś, został odwołany z załamania pogody i gwałtownej burzy piaskowej, która przeszła nad pustynią Liwa. Po neutralizacji ogłoszono listę wyników.

Rajd – wobec dyskwalifikacji Nassera Al Attiyah z powodu nieregulaminowego zawieszenia – wygrał Władymir Wasiliew. Adam Małysz i Rafał Marton ukończyli rywalizację na siódmej pozycji.
Na mesie w Yas Marina Adam Małysz podsumował: – Mam pewien niedosyt, bo jeszcze dzisiaj była jeszcze szansa na fajne ściganie. Niestety ostatni etap został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych. Mgła i burza piaskowa, czyli wszystko w jednym – takie rzeczy w tej części świata nie zdarzają się często. Szkoda tylko tego wczorajszego pecha, bo straciliśmy mnóstwo cennych minut – pozycja byłaby na pewno lepsza. Ale cóż, świat kręci się dalej, a my idziemy do przodu. Kolejny rajd już pod koniec kwietnia, więc jesteśmy w pełni zmobilizowani i gotowi do rywalizacji. Wielkie podziękowania dla wszystkich za to, że byliście z nami i trzymaliście za nas kciuki! Pozdrawiam!

Starty załogi Małysz-Marton samochodem MINI są możliwe dzięki zaangażowaniu sponsorów: PKN Orlen i Red Bull oraz partnerów: Generali i The North Face.
Do Góry