Kategoria: WRC

Malcolm Wilson: dobrze jest mieć Bryana na pokładzie

Malcolm Wilson, szef M-Sportu, przyznał, że doświadczenie Bryana Bouffiera będzie bardzo przydatne w kontekście jego wyniku w Monte Carlo i na Korsyce. Wilson liczy także, że występy francuskiego kierowcy przyczynią się także do obrony mistrzowskiego tytułu jego zespołu. Taką samą nadzieję wyraża sam Bouffier, który jest bardzo podekscytowany nadchodzącymi startami.

Malcolm Wilson:

Dobrze jest mieć Bryana na pokładzie na Rajd Monte Carlo i Rajd Korsyki. Jego doświadczenie na tych trasach będzie bardzo ważne. To dwa bardzo specyficzne rajdy, w których warunki na trasie oraz dobór opon mają kluczowe znaczenie. Wiedza Bryana będzie kolejnym czynnikiem, który może nam pomóc w obronie tytułu mistrzowskiego.

Bryan Bouffier:

Teraz, kiedy już wiem, że będę prowadził jeden z tych niesamowitych samochodów moje noce są dużo krótsze. Fiestą WRC zrobiłem już wiele kilometrów w moich snach. Szczerze mówiąc nie myślałem, że będę miał okazję poprowadzić ten samochód, więc jestem bardzo podekscytowany.

Monte Carlo i Korsyka to dwa różne rajdy, ale to także moje dwa ulubione. To dwie francuskie rundy mistrzostw świata, a jazda w swoim kraju to wielka przyjemność – szczególnie takim samochodem.

Mam plan być zrelaksowanym i czerpać wiele radości z jazdy. Chciałbym także zdobyć kilka punktów dla zespołu. To by była prawdziwa wisienka na torcie.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry