Kategoria: ERC

Magalhães: myślę, że to był dla nas dobry rajd

Portugalska załoga Skody Fabii R5 – Bruno i Hugo Magalhães ukończyli Rally di Roma Capitale na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej. Dobre tempo i przyzwoite czasy pozwoliły im podtrzymać szanse na tytuł Mistrzów Europy w sezonie 2017. Przejściowy deszcz był wrogiem dla wszystkich kierowców, jednak nie zdecydował on o sporych roszadach na trzecim stopniu podium. Wierząc do końca w końcowy sukces, załoga wraz ze swoim zespołem postara się znaleźć odpowiednie wsparcie, tak, aby do końca walczyć o tytuł Mistrzów Europy.

Myślę, że to był dla nas bardzo dobry rajd. Dowodem jest chociażby to, że dla wszystkich załóg był on zupełnie nowy, a nam udało się go ukończyć na trzeciej pozycji. Deszcz mocno utrudniał zadanie, jednak udało nam się znaleźć możliwie dobre ustawienia. Myślę, że cały zespół wykonał świetną robotę. W kontekście klasyfikacji końcowej sezonu nic nie jest przesądzone, więc zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pojawić się na starcie Rajdu Liepaja

– powiedział Bruno Magalhães, wicelider klasyfikacji generalnej ERC.

Dalsze wsparcie dla portugalskiego kierowcy zapowiedział także szef zespołu ARC Sport, Augusto Ramiro.

Jeżeli Bruno pojedzie na Łotwę, będziemy walczyć razem z nim do końca. W motorsporcie wszystko jest możliwe. Chcemy bardzo mocno pogratulować chłopakom tak świetnej jazdy, zapewniając, że mogą liczyć na nasze wsparcie podczas ostatniej rundy.

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top