Kategoria: ERC

Magalhães: myślę, że to był dla nas dobry rajd

Portugalska załoga Skody Fabii R5 – Bruno i Hugo Magalhães ukończyli Rally di Roma Capitale na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej. Dobre tempo i przyzwoite czasy pozwoliły im podtrzymać szanse na tytuł Mistrzów Europy w sezonie 2017. Przejściowy deszcz był wrogiem dla wszystkich kierowców, jednak nie zdecydował on o sporych roszadach na trzecim stopniu podium. Wierząc do końca w końcowy sukces, załoga wraz ze swoim zespołem postara się znaleźć odpowiednie wsparcie, tak, aby do końca walczyć o tytuł Mistrzów Europy.

Myślę, że to był dla nas bardzo dobry rajd. Dowodem jest chociażby to, że dla wszystkich załóg był on zupełnie nowy, a nam udało się go ukończyć na trzeciej pozycji. Deszcz mocno utrudniał zadanie, jednak udało nam się znaleźć możliwie dobre ustawienia. Myślę, że cały zespół wykonał świetną robotę. W kontekście klasyfikacji końcowej sezonu nic nie jest przesądzone, więc zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pojawić się na starcie Rajdu Liepaja

– powiedział Bruno Magalhães, wicelider klasyfikacji generalnej ERC.

Dalsze wsparcie dla portugalskiego kierowcy zapowiedział także szef zespołu ARC Sport, Augusto Ramiro.

Jeżeli Bruno pojedzie na Łotwę, będziemy walczyć razem z nim do końca. W motorsporcie wszystko jest możliwe. Chcemy bardzo mocno pogratulować chłopakom tak świetnej jazdy, zapewniając, że mogą liczyć na nasze wsparcie podczas ostatniej rundy.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry