Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

M-Sport ogłosił skład na przyszły sezon

Zespół M-Sport ogłosił dzisiaj, że w przyszłym roku przygotowanymi przez nich Fiestami WRC’ 17 jeździć będą Sébastien Ogier i Julien Ingrassia oraz Elfyn Evans i Daniel Barritt. M-Sport zamierza wystawić także trzeci samochód, ale wciąż nie wiadomo, kto zasiądzie za jego sterami.

Malcolm Wilson:

Zatrzymanie w zespole Sébastiena i Elfyna jest świetną wiadomością dla zespołu. Pracowaliśmy na to już od jakiegoś czasu i świadomość tego, że jest to już pewne, jest fantastyczna. Dzięki temu możemy się teraz w pełni skupić nad rozwojem na przyszły sezon. Z Sébastienem i Elfynem mamy duże szanse obronić nasze tytuły. Spodziewam się, że walka będzie bardziej zacięta, ale z naszymi załogami mamy na to  spore szanse. To bardzo inteligentni kierowcy. Nie mam wątpliwości, że są szybcy, ale są także świetnymi strategami, co pozwala w osiągnięciu dobrego wyniku.

Sébastien Ogier:

Ten sezon był bardzo ekscytujący. Niektóre z zawodów były najcięższe od lat. Jako kierowca zdecydowanie chcę być tego częścią. Nadal ten sport daje mi dużo emocji, a zespół ma pasję w tym co robi. To sprawiło, że moja decyzja była jasna i będziemy ciężko pracować, aby wspólnie osiągnąć sukces w przyszłym roku. To, co wspólnie zdobyliśmy, było naprawdę niesamowite i chcemy kontynuować tą fantastyczną podróż.

Elfyn Evans:

Po fantastycznym sezonie dla całego zespołu wspaniałe jest, że w przyszłym roku będziemy częścią tego teamu. Po zdobyciu mojego pierwszego zwycięstwa (w Wales Rally GB – przyp. red.) jesteśmy gotowi, aby zrobić kolejny krok i myślę, że przed nami ekscytujący sezon. Szczerze, nie mogę się doczekać powrotu za kierownicę, a do rajdu Monte-Carlo zostało jeszcze sporo czasu. Będziemy ciężko pracować podczas przerwy świątecznej, aby upewnić się, że jesteśmy w pełni przygotowani. Celem będzie opieranie się na tegorocznym sukcesie.
Do Góry